×

Natalia Siwiec radzi jak podtrzymać ogień w sypialni. Robi to już ponad 7 lat!

Natalia Siwiec miała być gwiazdą jednego sezonu. Uwierzycie, że nie znika z tabloidów już od 7 lat? Jej wypowiedzi bywają kontrowersyjne. Jako mama i małżonka, radzi jak podtrzymać ogień w małżeńskim łożu. Wiecie jaki Natalia ma na to sposób?

Miss Euro

W 2012 roku modelka została okrzyknięta miss Euro. Kto by się spodziewał, że jedno zdjęcie zrobi z niej gwiazdę? Udzieliła już miliona wywiadów, miała swój reality show i zrobiła wiele kampanii. To wszystko dzięki jednej migawce, które zmieniło jej życie.

Natalia radzi

Na oczach widzów Natalia prowadziła swoje życie w „Enjoy The View. Love, Natalia”. Od kiedy program zniknął z naszych ekranów, rady Natalii możemy przeczytać jedynie na jej mediach społecznościowych i w wywiadach. Sama mówi, że na początku swojej znajomości z partnerem Mariuszem przez 2 lata nie wychodziła z łóżka.

Jak tłumaczy Siwiec:

Nie chodzimy na randki, z resztą my nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się […] Zostawiamy córkę pod dobrą opieką i cieszymy się sobą. To jest potrzebne, żeby ogień nie wygasł, bo miłość i namiętność to elementy niezbędne, by w związku wszystko układało się jak należy

Młoda mama dorzuca do ognia

Dziś Natalia ma już 2,5-letnią córeczkę i 7 lat małżeństwa za sobą. Młoda mama podkreśla, że bardzo ważne jest, by w tłumie obowiązków znaleźć czas na podgrzanie temperatury w łóżku. Taką szansę dają jej wspólne wyjazdy.

To właśnie wtedy Natalia kusi męża seksowną bielizną i skąpym ubraniem. Opowiada i radzi, jak najlepiej podtrzymać ogień w łóżku:

Dziecko zabiera dużą cześć intymności rodziców, więc wyjazdy tylko we dwoje, pozwalają nam na większe szaleństwo i swobodę w sypialni. Gdy wyjeżdżamy nastawiamy się na głębsze doznania. Nie myślę wtedy o tym, że dziecko się obudzi albo że trzeba wstać i sprawdzić, czy spokojnie śpi. Wtedy seks smakuje inaczej i daje inną radość

A jak to wygląda u Was? Podoba Wam się sposób Natalii?

Źródła: www.pudelek.pl, jastrzabpost.pl, www.tvnstyle.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować