×

Ma 36 lat i waży 298 kg. Kiedy idzie się kąpać, jej sąsiadka z dołu drży z przerażenia

Natalia Rudenko, która na co dzień mieszka w Wołgogradzie, jest uważana za najcięższą kobietę w Rosji. Już w wieku 19 lat, kiedy wychodziła za mąż, ważyła 146 kg. Dziś skończyła 36. rok życia, ma 166 cm wzrostu i waży 298 kg. Tak ogromna masa ciała sprawia, że jej życie jest nie tylko koszmarem dla niej samej, ale także dla jej sąsiadów.

Poronienie i rozstanie z mężem

Ogromna nadwaga doprowadziła do tego, że Natalia nie była w stanie donosić ciąży. Choć kobieta poroniła, nie znalazła wsparcia w swoim mężu, a wręcz przeciwnie. Mężczyzna stwierdził, że ma tego dość i odszedł od Rosjanki. Czy mogło być jeszcze gorzej?

CEN

Szczęście się do niej uśmiechnęło

Jakiś czas później Rudenko znalazła sobie nowego partnera, który zaakceptował ją taką, jaka jest. Dowodem na potwierdzenie tych słów były oświadczyny. Piękny gest nie zmienił jednak faktu, że Natalia czuła się w swoim ciele coraz gorzej. W konsekwencji zaczęła się zastanawiać nawet nad operacją zmniejszenia żołądka, co pozwoliłoby jej na zrzucenie kilogramów.

Koszmar sąsiadki

Waga 36-latki jest koszmarem nie tylko dla niej samej, ale także sąsiadów, a w szczególności dla 87-letniej Galiny Klimowej, która mieszka piętro niżej. Kobieta nie ukrywa się, że boi się o swoje życie, a także życie bliskich. Boi się, że konstrukcja budynku pewnego dnia nie wytrzyma i dojdzie do prawdziwej tragedii.

Zdjęcia, które mówią wszystko

Potwierdzeniem sytuacji, w jakiej się znajduje, mają być zdjęcia łazienki. Łazienki, która jest w tragicznym stanie, a wszystko za sprawą otyłej 36-latki. Zawilgocone ściany, obdarta tapeta i nasiąknięty wodą strop sprawia, że wszystko może pewnego dnia runąć. 

CEN

Jak to możliwe?

Łazienka sąsiadki jest w takim, a nie innym stanie właśnie z powodu Natalii. Jak się okazuje, kiedy wchodzi do wanny, kobietę mieszkającą piętro niżej zalewa woda. Woda, która skapuje po ścianach powodując tym samym erozję stropu. Tym oto sposobem zaczęła odpadać już część sufitu. Jakby tego było mało, jeden kawałek prawie uderzył 3-letniego wnuka kobiety, co mogłoby doprowadzić do tragedii.

CEN

Tragiczny stan kamienicy

Nie ma się więc co dziwić, że za każdym razem, kiedy Rudenko idzie się kąpać, 87-latka drży o swoje życie. Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko ona jest winna stanowi, w jakim znajduje się mieszkanie. Kamienica, w której mieszka Natalia i Galina została wybudowana w 1933 roku. Ma więc prawie 100 lat i potrzebuje generalnego remontu. Remontu, którym na chwilę obecną nie ma się kto zająć.

CEN

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że pomoc przyjdzie zanim faktycznie ktoś ucierpi na stanie kamienicy.

Polecane

Może Cię zainteresować

Magda Gessler znowu przytyła
Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora 2