×

Mama dziecka kazała wyłączyć pasażerce pociągu film, który oglądała. Kobieta ją zignorowała

Choć wydawać by się mogło, że na własnym telefonie możemy robić co nam się tylko podoba i nikomu nie powinno to przeszkadzać, o ile nie będziemy hałasować, w tym przypadku było nieco inaczej.

Pasażerka jechała pociągiem z Kalisza do Krakowa. Podróżowała sama, dlatego postanowiła włączyć sobie na telefonie film, a dokładniej thriller psychologiczny z udziałem Leonarda DiCaprio. Nikomu w ten sposób nie przeszkadzała, ponieważ miała w uszach słuchawki. Nic więc nie wskazywało na to, że ktokolwiek mógłby mieć do tego jakieś „ale”. Czy aby na pewno?

W pewnym momencie zaczepiła ją kobieta, która nakazała wyłączyć film. Oczywiście, nie zrobiła tego bez powodu. Okazało się, że jej syn boi się tego, co oglądała pasażerka pociągu. Młoda dziewczyna nie posłuchała i oglądała film dalej, jak gdyby nigdy nic. Mama dziecka nie wytrzymała i postanowiła poinformować o zajściu konduktora, który… zbył całą sytuację.

Pani jest niepoważna, na nie mam czasu na takie pierdoły, ja mam bilety do sprawdzenia! – odpowiedział

Autentyczność historii

Czy ta historia faktycznie miała miejsce? Wiele wskazuje na to, że tak, o czym świadczy chociażby komentarz autorki kontrowersyjnego postu, czyli dziewczyny oglądającej film na telefonie.

Zdania internautów

Zdania internautów na ten temat były podzielone, choć zdecydowana większość z nich nie kryła oburzenia zachowaniem matki.

Przecież nie oglądała na 50 calowym ekranie. Nieładnie zaglądać komuś do telefonu. Przestrzeń publiczna nie znaczy, że robimy wszystko wspólnie :)

A ja pozdrawiam dziewczynę w czarnym kapeluszu, dobrze zrobiła

Wśród nich znaleźli się również obrońcy mamy.

Dzieci, jak to dzieci ciekawe świata i tego, co zabronione. Nie uważam, aby wagon PKP był miejscem do oglądania akurat tego filmu. Odrobina zdrowego umysłu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

A Ty po czyjej stronie jesteś? Czy mama chłopca powinna tak postąpić? Czy młoda dziewczyna powinna wyłączyć wtedy film po nakazie kobiety? Czekamy na Wasze komentarze!

Polecane

Może Cię zainteresować