×

Najpiękniejsza kobieta za kółkiem TIR-a. Kierowcy wzdychają na jej widok!

Kobiety w ciężarówkach to coraz częściej spotykany widok. I niekiedy radzą sobie one lepiej na drogach, niż większość mężczyzn pracujących jako zawodowi kierowcy. A jak wygląda najpiękniejsza kobieta za kółkiem? Będziecie w szoku!

TIR-y to jej pasja

Blayze Williams ma 28 lat i pochodzi z Australii. Jej wielką pasją jest… jazda TIR-em. Kobieta nie boi się kierować dużymi pojazdami. Niestety, jak podaje Papilot.pl, dwa lata temu kobieta musiała zrezygnować ze swoich pasji. Doznała wówczas kontuzji, która uniemożliwiła jej prowadzenie ciężarówki.

Właśnie wtedy postanowiła rozwinąć swoje konto na portalu społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 54 tys. osób. Nic dziwnego, albowiem taka drobna blondyneczka za kierownicą TIR-a to naprawdę rzadki widok.

Najpiękniejsza kobieta za kółkiem TIR-a

Po pewnym czasie Blayze zaczęła sprzedawać swoje zdjęcia. Na ten moment 28-latka miesięcznie zarabia nawet 15 tys. dolarów australijskich (około 40 tys. złotych). Taka kwota robi wrażenie! Jak sama przyznaje, odkłada pieniądze na własne auto tego typu.

Blaze przez obserwatorów została okrzyknięta najpiękniejszym kierowcą TIR-a. Na Instagramie kobieta często publikuje zdjęcia właśnie na jego tle. Zresztą, sami zobaczcie!

Źródła: www.papilot.pl, www.chillizet.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij