×

„Najładniejsza w historii Rolnik szuka żony!”. Kim jest blondwłosa piękność?

Już po zwiastunie nowej edycji programu została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką w historii. Kim jest Kamila z „Rolnik szuka żony 8”? Internauci nie szczędzą jej komplementów.

Nowy sezon popularnego programu

W Niedzielę Wielkanocną wystartowała ósma edycja najpopularniejszego programu TVP „Rolnik szuka żony”. Widzowie znów będą śledzić losy samotnych rolników i rolniczek, którzy zgłosili się do reality show, aby odnaleźć swoją drugą połówkę. Wspiera ich w tym Marta Manowska.

Jeszcze zanim TVP wyemitowało pierwszy odcinek, kilka dni wcześniej stacja pokazała jego zwiastun. Wówczas fani zwrócili uwagę na pewną blondynkę.

Kim jest najpiękniejsza uczestniczka w historii show? Kogo szuka?

Kamila z Rolnik szuka żony
Instagram

Kim jest Kamila z „Rolnik szuka żony”?

Kamila jest jedyną rolniczką w bieżącej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jak się dowiadujemy z programu, ma 28 lat i mieszka w województwie mazowieckim, gdzie zajmuje się produkcją pieczarek. Ukończyła rachunkowość i miała być księgową, ale dziś nie żałuje, że tak potoczyły się jej losy.

Uczestniczka programu ma 168 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy i jak sama zaznacza, jej kandydat na pewno nie może być od niej niższy:

Niższy ode mnie nie może być. Mam 1,68. Bardzo zwracam uwagę na głosy męskie.

Kamila uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Najbardziej ceni sobie niezależność, ale z chęcią odstawi ją na bok, kiedy znajdzie odpowiedniego mężczyznę. Przez ostatnie lata skupiała się na pracy i karierze. Teraz chce spełnić się jako kobieta:

Zamknęłam się, przez ostatnie trzy lata skupiłam się na pracy, na sobie. Nie umawiałam się na randki, bałam się stracić niezależność. Mam nadzieję, że spotkam bratnią duszą i że ta niezależność pójdzie na bok. […] Moja otoczka jest idealna, tak się wydaje, ale nie jestem osobą wyniosłą, która zadziera nosa. Moje serce jest dla każdego otwarte.

Kamila z Rolnik szuka żony
Instagram

Rolniczka nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa. Jej największym marzeniem jest założenie rodziny. Szuka starszego od siebie, postawnego blondyna z ładnym uśmiechem, który byłby gotów przeprowadzić się do niej:

Nie każdego będzie stać na ten krok, bo to zmiana życiowa niesamowita. Chciałbym się ustatkować. Brakuje bliskości i mocnych pleców za mną. Chciałbym mieć swoją rodzinę, chciałabym urodzić dziecko.

Kamila z Rolnik szuka żony
Instagram

Internauci już ją rozgryźli

Widzowie programu zostawiający komentarze na facebookowym profilu „Rolnika” nie mają wątpliwości. Kamila będzie rozchwytywana:

Wow, śliczna jest ta blondynka!

Najładniejsza w historii programu. Chyba zmienię branżę swojego gospodarstwa na pieczarki.

Jedno jest pewne. Będzie miała najwięcej listów.

Przepiękna rolniczka, choć wiadomo, że to nie najważniejsze, to jednak bardzo przyciąga wzrok, myślę, że się dostanie i życzę powodzenia. Oby miała konkretnych kandydatów, no i oby sama okazała się konkretną kobietą.

Fajnie, że do programu zgłaszają się ładne, zadbane babki „z jajami”. Miło popatrzeć na obie panie, a młodsza blondynka po prostu piękna!

Ale są i tacy, którzy nie wróżą jej miłosnego sukcesu. Powód? „Chłopaki boją się takich zaradnych kobiet”.

Jak potoczą się losy najpiękniejszej uczestniczki w historii programu? Przekonamy się o tym już niedługo!

Instagram

Marta Manowska o życiu prywatnym i związku: „Sama zablokowałam ten temat”

Źródła: party.pl, www.plotek.pl, plejada.pl, teleshow.wp.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij