Kategorie Inne

Oto 10 niebotycznie drogich przedmiotów. Zaniemówisz z wrażenia, gdy poznasz ich cenę. Są tego warte?

Jeżeli myślicie, że wydanie 500 000 tysięcy na nowy samochód to dużo, to raczej nie widzieliście jeszcze tych przedmiotów… Uwierzcie nam – od tego momentu Wasz pogląd na niektóre rzeczy może ulec kolosalnej zmianie.

Oto galeria, zawierająca 10 niewyobrażalnie drogich przedmiotów. Zapraszamy!

1. Diamentowy smoczek

© ulubulu.com
© ulubulu.com

Najdroższy na świecie smoczek wykonany został z silikonu oraz białego złota. Jakby było Wam za mało luksusu, to wiedzcie, że jego uchwyt wysadzono też 280 diamentami.

2. Złoty iPhone z diamentem

© falconluxury.com
© falconluxury.com

Ten model, niestety nie jest w regularnej sprzedaży, a szkoda, bo wiemy, że wielu z Was skusiłoby się na niego, prawda? :) To iPhone tylko dla VIP-ów. Jego obudowa jest ze złota lub z platyny, a uwieńczeniem tego dzieła jest ogromny diament.

3. Łoże przyozdobione złotem i kamieniami szlachetnymi

© stuarthughes.com
© stuarthughes.com

Ramę tego luksusowego łoża Stuarta Hughesa wykonano z kilku najlepszych rodzajów drewna – jesionu, kasztana oraz wiśni. Przyozdobiono ją złotem szafirami i diamentami.

4. Prezerwatywa od Louis’a Vuitton’a

© designprovocation.com
© designprovocation.com

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie została ona zaprojektowana przez samego Louis’a Vuitton’a, ale przez przedsiębiorczego projektanta Irakli’a Kiziria.

5. Odkurzacz wysadzany kryształkami Swarovski’ego

© electrolux.com
© electrolux.com

Z powodu swojej ceny zapisał się w Księdze Rekordów Guinness’a. Znajduje się na nim aż 3 730 kryształków. Chyba wart jest swojej ceny, prawda?

6. Złoty rower

© goldgenie
© goldgenie

Jest nie tylko ze złota… Jego siodełko wykonano z bardzo drogiego zamszu, a w bonusie dorzucono kilka diamentów. Jedno jest pewne – lepiej nie zostawiać go na podwórku, nawet jeśli macie bardzo solidny zamek. :)

7. Parasolka z krokodylej skóry

© billionairecouture.com
© billionairecouture.com

Ten luksusowy element produkowany jest przez Billionaire Couture. To marka odzieżowa, założona przez włoskiego milionera Flavio Briatore oraz projektanta Angelo Galasso.

8. Walizka na kołach elektrycznych

© henk-suitcase.com
© henk-suitcase.com

Wykonana została z rozmaitych i niesamowicie drogich materiałów m.in. końskiego włosia, włókna węglowego, glinu czy tytanu. Jej koła mają napęd elektryczny.

9. Złote sznurowadła

© www.mr-kennedy.com
© www.mr-kennedy.com

10. Niebieskie pierogi

© hybridtechcar.com
© hybridtechcar.com

Tak, to cena za jedną porcję. Serwowane są w restauracji Golden Gates w Nowym Jorku. Zawierają gruczoł głębokowodnej horned lantern fish, który nadaje im unikalny kolor. Podobno są naprawdę pyszne i klienci chętnie je zamawiają.

Którą z tych rzeczy najbardziej chcielibyście mieć? :)