×

8 najprzystojniejszych książąt świata. Najmłodszy z nich ma zaledwie 25 lat

Kiedy mówimy o książętach, wielu z nas z pewnością wyobraża sobie bajecznie bogatego i przystojnego mężczyznę. Mężczyznę, który ma u swego boku niebiańsko piękną księżniczkę, a oboje mogą mieć wszystko, czego tylko zapragną. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości? Niżej czeka na Ciebie lista najprzystojniejszych książąt świata, którzy wciąż stąpają po tej planecie. Kobiety z całego globu są nimi zachwycone!

Lista najprzystojniejszych książąt świata

#1 Książę Hamdan ibn Mohammed Al Maktum, 37 lat

Następca tronu jest nie tylko przystojny, ale ma także bardzo ciekawe zainteresowania. Książę, który ukrywaja się pod pseudonimem Fazza pisze i publikuje swoje wiersze. Jego kolejną pasją jest jazda konna. Na Instagramie obserwuje go pona 8,5 miliona osób! Nasuwa się więc pytanie, czy to aby na pewno jeszcze książę czy może już celebryta? A może jedno i drugie? Przystojny?

#2 Książę Al Husajn bin Abdullah, 25 lat

Następca tronu Jordanii uwielbia sport. Jest nawet fanem polskiej zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk. Książę angażuje się także w działalność charytatywną. Na szczególną uwagę w jego przypadku zasługuje fakt, że w wieku zaledwie 20 lat przewodniczył posiedzeniu Ray Bezpieczeństwa ONZ.

#3 Książę Monako Pierre Casiraghi, 32 lata

Książę Monako Pierre Casiraghi to wnuk słynnej Grace Kelly. Przystojniak uwielbia grać na saksofonie, bierze udział w wyścigach motorowych i chętnie wspiera akcje humanitarne. Prywatnie jest mężem włoskiej arystokratki Beatrice Borromeo.

#4 Książę Jordanii Haszim ibn al-Husajn, 38 lat

Książę Haszim kształcił się na Harvardzie i Uniwersytecie Duke’a. Ukończył także Królewską Akademię Wojskową w Sandhurst w Anglii.

#5 Książę Brunei Abdul Mateen, 28 lat

Według magazynu „GQ Thailans” książę Brunei Abdul Mateen jest „najbardziej pożądanym singlem o błękitnej krwi w Azji”. Przystojny 28-latek chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad milion osób. Co więcej, jego ojciec, Hassanal Bolkiah, to jeden z najbogatszych ludzi na świecie.

#6 Książę Grecji Philippos, 33 lata

Choć monarchia w Grecji już nie istnieje – ojciec Philipposa nie jest królem od 1973 roku – to tytuł książęcy jak najbardziej temu 33-latkowi przysługuje. Philippos na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Jorku.

#7 Książę Francji Jean-Christophe Bonaparte, 33-lata

Jean-Christophe Bonaparte jest potomkiem brata Napoleona I i głową rodu Bonaparte. Ukończył europejską szkołę biznesową, HEC Paris.

#8 Książę Karol Filip Bernadotte, 40 lat

Według magazynu „People” książę Karol Filip Bernadotte jest najprzystojniejszym księciem na świecie. Dla kobiet nie mamy jednak dobrej informacji. Przystojniak w 2015 roku powiedział sakramentalne „tak” szwedzkiej modelce Zofii Hellqvistt, z którą ma dwóch synów.

Który z nich najbardziej przypadł Ci do gustu? Koniecznie daj znać w komentarzach.

Może Cię zainteresować