×

10 dziwnych a zarazem przerażających tekstów małych dzieci. „Ty niedługo umrzesz”

Wszyscy wiemy, że dzieci nie potrafią kłamać i mówią wszystko to, co im ślina na język przyniesie, ale co w takim razie z najdziwniejszymi rzeczami, które dzieci mówiły swoim rodzicom? Zebraliśmy 10 najbardziej przerażających dziecięcych historii, które wywołały ciarki na ciałach ich rodziców. Dzika wyobraźnia połączona z nauką nowych rzeczy i poznawaniem świata potrafi stworzyć niebywałe historie!

Być może Wasze dzieci też kiedyś powiedziały Wam coś, czego nie miały prawa wiedzieć i jest to mocno powiązane z czymś naprawdę przerażającym

Zanim jednak podzielisz się swoją historią z nami w komentarzach, przeczytaj wyznania rodziców, którzy do tej pory nie wiedzą, dlaczego ich dzieci w ogóle coś takiego powiedziały!

1. „Moja córka narysowała mężczyznę o różnokolorowych oczach. Kiedy zapytałem ją, dlaczego jedno oko jest szare, a drugie niebieskie, ona odpowiedziała, że tym szarym widzi nadchodzące burze i katastrofy”

2. „Złapałam córkę na tym, że śmieje się do szafy. Gdy zapytałam, o co chodzi, powiedziała, że nie może powiedzieć. Gdy nalegałam kilka minut, w końcu powiedziała, że śmieszy ją pan z głową węża”

3. „Mój syn w czasie, gdy odbierałem go ze szkoły, powiedział, że zamierza mnie zjeść. Zaśmiałem się, ale on po chwili dodał, że to zrobi, ale najpierw potnie mnie na małe kawałki”

4. „Syn poszedł ze mną do mojej mamy. Siedział jej na kolanach. Gładził jej buzię, powiedział po chwili, że jest bardzo stara i niedługo umrze. Dodał na koniec zwrot 'tik tak' i spojrzał na zegar. Niestety, mama zmarła 2 tygodnie później…”

5. Kiedy trzyletni chłopiec i jego matka przechodzili obok cmentarza, mały chłopiec powiedział: „Mój brat jest tam”. Kiedy mama powiedziała mu, że nie ma brata, powiedział: „Chodzi mi o brata od mojej pierwszej mamy”

6. Podczas gdy ojciec i jego siedmioletni syn chodzili po lesie, zrobiło się niesamowicie cicho. Wtedy jego syn nagle powiedział: „Lasy domagają się poświęcenia”

7. Po skończeniu jedzenia jeden z synów powiedział: „Tato, chcę wwiercić się w twój brzuch, wczołgać się do środka i zjeść twój obiad”

8. Trzyletnia córka ojca przez chwilę wpatrywała się w swojego młodszego brata, a potem spojrzała na niego i powiedziała: „Tato, to potwór… powinniśmy go zakopać”

9. „Kiedy mój synek miał trzy latka, zmarł nasz kot. Jaś zapytał się mojego męża, czy zrobimy dla niego krzyż. Tomek się zgodził. Gdy to zrobił, nasz syn spojrzał na krzyż i powiedział, że jest za mały. Mąż się zdziwił i zapytał dlaczego za mały. Syn odparł: Jak przybijemy kota do tak małego krzyża?…”

10. „Moja córka powiedziała, że jej córka przestała oglądać bajki w telewizji u babci, ponieważ mieszka u niej kobieta bez głowy. Moja córka ma 4 lata…”

Vintage TV turns on by itself

Czy Wam przytrafiła się kiedyś równie demoniczna historia?

Może Cię zainteresować