×

Nagi mężczyzna wsiadł do jednego z autobusów w Dąbrowie Górniczej. Był agresywny

Do niecodziennej i bardzo szokującej sytuacji doszło w Dąbrowie Górniczej. Do jednego z miejskich autobusów wszedł całkowicie nagi mężczyzna. Nietypowy pasażer już chwilę później trafił do szpitala psychiatrycznego. W czasie interwencji odpowiednich służb stawiał opór.

Było bardzo zimno

O tych wydarzeniach jako pierwszy poinformował profil facebookowy „Dziwne sytuacje w Dąbrowie Górniczej”. Co dokładnie się wydarzyło? Na jednym z przystanków w centrum miasta do autobusu wszedł zupełnie nagi mężczyzna. Na dworze było wówczas niesamowicie zimno. Po chwili ktoś wezwał policję. Funkcjonariusze weszli do pojazdu i zatrzymali ekshibicjonistę już na następnym przystanku.

Nietypowy pasażer był agresywny i stawiał opór

Trafił do szpitala psychiatrycznego

W rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” Mariusz Miszczyk, który jest oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, powiedział:

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego szpitala psychiatrycznego w Dąbrowie Górniczej. Był agresywny, więc musiał zostać zapięty w specjalne pasy. Będziemy wyjaśniać tę sprawę i motywy postępowania tego mężczyzny

Polecane

Może Cię zainteresować