×

Ta kobieta jest błędnie uznawana za nastolatkę. Niewiarygodne, że ma już… 50 lat!

Kobiety od zawsze były świadome swojego wyglądu, o który dbają niemal na każdym kroku. To, jak wyglądają, wpływa na ich pewność siebie, ale oczywiście przyciąga również płeć przeciwną. Nie trzeba być jednak geniuszem, aby stwierdzić, że piękno przemija wraz z wiekiem. Te słowa nijak mają się jednak w odniesieniu do kobiety, która potrafiła zachować nastoletnią urodę mimo faktu, że ma już… 50 lat!

Nag Ng Yuen Fong wywołała w Internecie burzę po tym, jak prawda na temat jej wieku wyszła na jaw. Kto by pomyślał, że wyglądająca na 20 lat dziewczyna może stąpać po naszej planecie już pół wieku?!

Zjawiskowa kobieta już w 1986 roku wygrała konkurs „Miss Fotogeniczności” i kilka innych konkursów piękności. Stała się również ambasadorką Pucharu Świata organizowanego w Meksyku.

Po licznych wyróżnieniach, z piękną kobietą postanowiła skontaktować jedna ze stacji radiowych, która ostatecznie przeprowadziła z nią wywiad.

Z biegiem czasu Nag Ng Yuen Fong rozwinęła się jako aktorka.

Niestety, kariera pięknej i utalentowanej kobiety nie trwałą długo. Aktorka stopniowo znikała ze świata showbiznesu. W mediach pojawiły się plotki, że poznała swoją drugą połówkę, której poświęciła swoje życie. Inni twierdzili, że przyczyną upadku Nag jest jej duma – kobieta zaczęła odrzucać oferty różnych firm produkcyjnych ze względu na jej piękno. Ostatecznie znikła ze świata kamer na… 30 lat!

Dzisiaj pojawiła się znowu. Według doniesień, Nag wyszła za potentata biznesowego, z którym spotyka się od około 7 lat.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że wygląda niemal identycznie jak kilkadziesiąt lat temu – nadal ma tak samo gładką skórę, ciemne włosy i jest bardzo szczupła. Jak to możliwe?!

Zapytana o tajemnicę piękna, odpowiedziała że lubi ćwiczyć i chodzić po górach z przyjaciółmi.

Twierdzi, że poza regularną i dobrze zbilansowaną dietą nie stosuje praktycznie żadnych suplementów diety. Je tradycyjne posiłki, stara się unikać soli i cukru, a także pije dużo chińskiej, ziołowej zupy.

Ile w tym prawdy? Odpowiedź na to pytanie zna tylko i wyłącznie Nag. Jedno jest pewne – jest jedną z niewielu kobiet na świecie, która odkryła sekret młodości!

Może Cię zainteresować