×

Muskuły Zełenskiego zachwyciły internautów. Wszystko przez to zdjęcie

Muskuły Zełenskiego zachwyciły internautów. „Dobrze mieć wysportowanego prezydenta” – piszą w komentarzach. A zaczęło się od zdjęcia, opublikowanego przez satyryczny profil „Ukrainian Memes Forces”.

Zełenski jako „symbol seksu”?

Wołodymyr Zełenski dość nieoczekiwanie stał się współczesnym bohaterem i mężem stanu. Jego odwaga wzbudziła zasłużony podziw, nie tylko wśród Ukraińców. Jego męstwo sprawiło, że stał się wzorem do naśladowania. Zełenski jest bardzo autentyczny i oddany swojej ojczyźnie. Wie, jak zjednać sobie ludzi.

Ale nie da się ukryć, że Zełenski komplementowany jest nie tylko ze względu na swój charakter. Internauci często zachwycają się urokiem osobistym i wyglądem prezydenta.

Wiele osób, głównie płci pięknej, postrzega Zełenskiego jako symbol seksu

– stwierdził Tomas Brinek, czeski grafik i satyryk, który sprzedaje zaprojektowane przez siebie ręcznie robione poduszki z portretowym zdjęciem Zełenskiego. Poduszki cieszą się dużym zainteresowaniem. W ciągu kilku dni Brinek sprzedał tysiące poduszek. Dochód ze sprzedaży przeznaczył na pomoc ofiarom wojny.

Muskuły Zełenskiego zachwyciły internautów

Jakiś czas temu internautów zachwyciła imponująca muskulatura prezydenta Ukrainy. Zamieszanie wywołało zdjęcie, które kilka tygodni temu zamieszczono na profilu „Ukrainian Memes Forces” (z ang. Ukraińskie Siły Memów) w mediach społecznościowych. Na fotografii widać Wołodymyra Zełenskiego, który ściska rękę swojej rozmówczyni. To wygląda jak żelazny uścisk, wzbudzający szacunek. Na przedramieniu prezydenta widać wyraźnie zarysowane mięśnie i żyły, co oczywiście nie mogło umknąć uwadze internautów.

Dobrze mieć wysportowanego prezydenta

Leonardo da Vinci z przyjemnością chciałby to zobaczyć

– zachwycają się w komentarzach.

Źródła: www.o2.pl, www.pap.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij