×

Mówi, że książę Harry chciał się z nią ożenić. Teraz grozi mu pozwem!

Mówi, że książę Harry chciał się z nią ożenić. Chociaż nigdy się nie spotkali, planowała z nim wspólną przyszłość. Teraz kobieta chce pozwać „księcia Sussex” za to, że ją zostawił.

Mówi, że książę Harry chciał się z nią ożenić

Ponoć każda kobieta wierzy, że spotka swojego księcia na białym koniu. Problem w tym, że niektóre wierzą w to z taką siłą, iż nie potrafią odróżnić prawdy od fikcji.

Książę Harry i bez białego konia od lat podbija serca kobiet. Palwinder Kaur z Indii uwierzyła, że wybrał właśnie ją. Kobieta nawiązała internetowy romans z mężczyzną, który podawał się za księcia Harry’ego. Chociaż kobieta jest prawniczką, dała się oszukać i uwierzyła w wersję, jaką przedstawił jej internetowy znajomy. Kobieta dała się zmanipulować do tego stopnia, że planowała z księciem wspólną przyszłość.

Wierzyła, że to prawdziwy Harry obiecywał jej małżeństwo i ślub, i malował przed nią wizję wspólnej, pięknej przyszłości. Niestety baśniowa historia skończyła się twardym lądowaniem. Do ślubu z księciem nie doszło (prawdziwy i tak wybrał Meghan Markle), a prawniczka skończyła ze złamanym sercem. Teraz zamierza się odegrać w sądzie.

Do sądu za złamane serce

Namierzono już mężczyznę, który postanowił nabrać prawniczkę. Przesiadywał w kafejce internetowej w okolicy Pendżabu, a przyłapany na swoim występku przyznał, że zrobił to wszystko dla żartu. Ale Kaur bynajmniej nie jest do śmiechu.

Prawniczka postanowiła, że tak sprawy nie zostawi i nie da się wykorzystać. Sęk w tym, że za niepowodzenie matrymonialne obwinia… prawdziwego księcia i to wobec niego ma zamiar wykorzystać swoje prawnicze umiejętności.

Brzmi, jak historia wyssana z palca? Sprawę opisuje dziennik Independent działający na Wyspach Brytyjskich. Prawniczka złożyła skargę do Sądu Najwyższego dla stanu Hariana, domagając się oskarżenia księcia Harry’ego w Wielkiej Brytanii. Kaur jest ponoć wyjątkowo zdeterminowana i zamierza sprawić, by książę jednak się z nią ożenił. Próbowała w tej sprawie kontaktować się m.in. z księciem Karolem – potencjalnym teściem.

Książę Harry podobno nie dotrzymał obietnicy i według składającej skargę powinno zostać wszczęte przeciwko niemu postępowanie karne w Wielkiej Brytanii

– zapisano w papierach. Dołączono do nich także maila, w którym rzekomy książę miał prosić o rękę kobiety.

Sędzia Arvind Singh Sangwan niechętnie zajmuje się sprawą, ponieważ uważa, że za całe zamieszanie odpowiada wyłącznie fantazja kobiety.

Choć cała historia jest dość kuriozalna i zabawna, samotność nie jest powodem do śmiechu. Na pocieszenie dla Kaur można dodać, że nie jest pierwszą kobietą, która uwierzyła w księcia, który okazał się zwykłą żabą…

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować