×

Młoda para opublikowała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim trudno ich rozpoznać

Przygotowania do ślubu – dla tych, którzy mają je przed sobą, brzmią cały czas ekscytująco. Żyją marzeniami i wyobrażeniem na temat tego idealnego dnia, który od dawna mają dokładnie zaplanowany. Ci z kolei, którzy są już po zawarciu związku małżeńskiego, dobrze wiedzą, ile trudu i wysiłku kosztuje całe wesele i okres przygotowań. Nie zmienia to jednak faktu, że przez ten etap trzeba przejść. Na szczęście nagrodą zawsze jest wesele, na którym para młoda w końcu może dobrze się bawić. Jednak, czy aby na pewno?

Wesele to zabawa… ale dla gości

Państwo młodzi w tym czasie przeżywają jedną z największych huśtawek emocjonalnych w swoim życiu. Od radości przez łzy i ponownie przez szczęście i ponownie przez łzy… Można wymieniać bez końca to, jak wygląda ten dzień z perspektywy pary młodej, ale czy kiedyś zastanawialiście się nad tym, jak wygląda para młoda dzień po weselu?

Kopciuszek z partnerem

Żeby pokazać światu takie zdjęcie, trzeba mieć do siebie ogromny dystans i śmiało można powiedzieć, że ta para go ma! Do sieci wrzucili zdjęcie, na którym pozują jako świeżo upieczeni małżonkowie. Oboje wyglądają jak z żurnala. Panna młoda ma nienaganną fryzurę, idealny makijaż, a biel sukienki podkreśla jeszcze bardziej jej urodę. Pan młody z kolei prezentuje się nienagannie w granatowym garniturze i różowym krawacie z uśmiechem od ucha do ucha. Nie sposób oderwać od nich oczu!

Czar prysł?

To jednak nie koniec fotorelacji pary młodej ze ślubu. Zdecydowali, że pokażą, jak wyglądali dzień po weselu. Fotografia podbiła serca internautów, a ci, którzy mają za sobą wesele, dobrze rozumieją, o co chodzi młodemu małżeństwo. Pod zdjęciem pojawił się oczywiście stosowny komentarz:

Kochani, chcieliśmy wam powiedzieć, że przeżyliśmy to wesele. Bawiliśmy się świetnie, dziękujemy bardzo i niesamowicie było usłyszeć, że wielu gości stwierdziło, że to była najlepsza impreza, na jakiej kiedykolwiek byli. To dla nas tak wyjątkowe wydarzenie, że zdecydowanie warto poświęcić się mu i przeżyć cały ten stres, co zresztą widać na zdjęciu!

A jak Wy wyglądaliście dzień po weselu?

Odważycie się podzielić fotkami z tego dnia? Czekamy na nie w komentarzach.

Może Cię zainteresować

zamknij