×

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem! 35-letnia partnerka jest w ciąży

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem. Nieoficjalnie mówi się, że artysta, jak i jego nowa partnerka Paulina, spodziewają się dziecka. Lider Ich Troje już po raz piąty zostanie tatą. Podobnie to się ma w przypadku jego nowej wybranki.

Kim jest nowa wybranka Michała Wiśniewskiego?

Póki co nie za wiele wiadomo na temat nowej miłości Michała Wiśniewskiego. Wiadomo natomiast, że jest nią 35-letnia Paulina, która pochodzi z Warszawy, i tak jak lider Ich Troje ma już czworo własnych dzieci. Jak poznała się z artystą? Podobno na portalu randkowym, jakim jest Tinder.

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem

Tinder

Ich znajomość miała rozkwitnąć do tego stopnia, że 35-latka już jakiś czas temu zdążyła przeprowadzić się do podwarszawskiej willi gwiazdora.

Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi – mówiła osoba z otoczenia Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem

Wszystko wskazuje na to, że Michał i Paulina na kolejny krok nie musieli długo czekać, bowiem para podobno spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że artysta ma już czworo dzieci z wcześniejszych związków: Etiennette Annę i Vivienne Vienne ze związku z Anną Światczak i Fabienne i Xaviera ze związku z Martą Wiśniewską. Jeśli dojdzie do tego czwórka dzieci Pauliny i kolejne, tym razem wspólne dziecko pary, to zaczyna się robić naprawdę wesoło.

Co na to Dominika Tajner, z która jest z Michałem w trakcie rozwodu?

Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć – zdradziła Dominika Tajner

Spodziewaliście się takiego rozwoju sytuacji?

Może Cię zainteresować

zamknij