×

Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Fani próbują go pocieszać

Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość swoim obserwatorom. Wokalista nie kryje rozczarowania obecną sytuacją. „Najważniejsze, że masz z kim tańczyć” – pociesza go jedna z fanek.

Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość

Niedawno media obiegła wiadomość, że Michał Wiśniewski zastąpi Kacpra Kuszewskiego w fotelu jurora „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ale jeśli chodzi o muzyczne dokonania, w ostatnim czasie wokalista Ich Troje nie ma zbyt wielu powodów do radości.

Teraz Wiśniewski podzielił się z fanami smutną informacją. Jak się okazało, asrtysta nie wystąpi podczas koncertu premier w Opolu.

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się w pierwszym tygodniu września. 4 września na deskach amfiteatru  zobaczymy debiutantów i ich premierowe utwory. Ale wśród nich zabraknie Wiśniewskiego. Wokalista nie kryje rozczarowania.

Nie wystąpimy w koncercie premier opolskiego festiwalu. „Zatańcz ze mną” to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się, czy utwór nie zasłużył na to, aby pojawić się w Opolu. Tymczasem jak mawia klasyk: 'Zawsze naprzód – nigdy wstecz!'

– napisał Wiśniewski w mediach społecznościowych.

Fani pocieszają Wiśniewskiego

Dla artysty koncert w Opolu był szansą, żeby przypomnieć o sobie szerszej publiczności i udowodnić, że nadal potrafi tworzyć wielkie przeboje. Ale Wiśniewski musi pogodzić się z porażką. Na szczęście może liczyć na wsparcie wiernych fanów. W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia.

Najważniejsze, że „masz z kim tańczyć”. Reszta jest drugorzędna ;)

Przykro, ale jak sam napisałeś – Zawsze na przód nigdy wstecz. U mnie obecnie w życiu dzieje się rewolucja i również trzymam się tej zasady.

Bardzo mi przykro😔 ale róbcie dalej swoje 😉

Słyszałam utwór w Sopocie i Panie Michale ukłony 👏

Przykro mi. Miło byłoby zobaczyć was znów w Opolu….

Michał w 1995 przyjechałam do Polski, jestem czeszką. Trafiłam do miejscowości gdzie królowało disco polo. Myślałam, nie obrażając nikogo, że to koniec świata😁aż trafiłam na Twój głos. A niech gadają co chcą, ja po prostu uwielbiam ten głos. Pozdrawiam czerwoną czuprynę🙌

– czytamy w komentarzach na Instagramie.

Z takim wsparciem Michał Wiśniewski nie ma czym się przejmować, prawda?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij