×

5 męskich imion, które przez większość ludzi uważane są za najładniejsze

Imię, które nadajesz dziecku jest z nim przez całe życie. Głowisz się nad tym, na co się zdecydować, aby nadać charakter dziecku i sprawić, aby dzięki temu było lubiane i szanowane. Jednak prawdą jest, że nie da się dogodzić każdemu.

Czy istnieją uniwersalne imiona, które podobają się większości? Teoretycznie tak, ale w praktyce może to różnie wyglądać ?

Tym razem skupimy się na męskich imionach popularnych w Polsce, które większość ludzi uważa za wyjątkowe. Wyjaśnimy także ich znaczenia.

Jan

To imię należy do osoby która ceni wartości, ma mocny kręgosłup moralny i nie wypiera się tego, skąd pochodzi. Bardzo często osiąga sukces w świecie artystycznym i dobrze czuje się, gdy otaczany jest przez ludzi kreatywnych. Świetnie sprawdzi się w roli organizatora wszelkich imprez, a także wycieczek. Ma cechy przywódcze, które potrafi w dobry sposób wykorzystać. Niestety jego upór prowadzi do tego, że często płynie pod prąd i wydaje mu się, że jako jedyny ma rację, a wszyscy inni są w błędzie.

Antoni

Człowiek marzyciel. Ma cierpliwość, której mogą pozazdrościć mu inni mężczyźni. Potrafi skupić się na sobie, ale bardzo dużo czasu poświęca także rodzinie. Niestety ma problem z decyzyjnością i zdarza się, że poświęca dużo czasu na to, by podjąć jakąkolwiek decyzje, ale z reguły kończy się wszystko dobrze, ponieważ posiada dobrą intuicję, która przez całe życie dobrze go kieruje.

Michał

Dusza towarzystwa, wokół której zawsze jest tłoczno. Ludzie lubią z nim przebywać i wiedzą, że gdziekolwiek pojawi się Michał, zawsze będzie przednia zabawa. Niewiele osób jednak wie, że to osoba skryta w sobie, która bardzo często ocenia innych. Ma problem z tym, aby postawić się na czyimś miejscu i odwrócić role, aby przekonać się, jak żyje się komuś innemu. Jest dumny i to jego czuły punkt. W prosty sposób można go zranić, gdy się urazi jego dumę. Jest pamiętliwy i nigdy nie zapomni, gdy ktoś zrobi mu krzywdę.

Adam

Nie licz na to, że w jego towarzystwie będziesz śmiać się do rozpuku. To poważny gość, któremu nie po drodze turlanie się ze śmiechu na podłodze. Stąpa mocno po ziemi i jest realistą. Ma konserwatywne poglądy i jest oszczędny w słowach. Nie okazuje także zbytnio uczuć, ale uważa, że czynami można więcej pokazać niż mówiąc słodkie słówka. Jest natomiast bardzo pomocny, oddany i wierny. Jego słowa są cenniejsza niż złoto. Jeśli komuś coś obieca, tak będzie.

Bartłomiej

Można o nim powiedzieć, że ma serce na dłoni. Swoją konsekwencją sprawia, że zawsze osiąga zamierzone cele, ale nie zapomina przy tym o swoich bliskich. Jeśli coś osiąga, pamięta skąd pochodzi i wspomaga rodzinę i przyjaciół. Szybko decyduje się na zmiany w życiu i nie potrzebuje czasu na podjęcie decyzji. Wszystko dzieje się „tu i teraz”. Czasem zdarza mu się być zaborczym, ale w jego mniemaniu jest taki dla dobra ogółu.

Kochani, czy w Waszych przypadkach to się sprawdza?

Może Cię zainteresować