5 męskich imion, które przez większość ludzi uważane są za najładniejsze

Imię, które nadajesz dziecku jest z nim przez całe życie. Głowisz się nad tym, na co się zdecydować, aby nadać charakter dziecku i sprawić, aby dzięki temu było lubiane i szanowane. Jednak prawdą jest, że nie da się dogodzić każdemu.

Czy istnieją uniwersalne imiona, które podobają się większości? Teoretycznie tak, ale w praktyce może to różnie wyglądać 😉

Tym razem skupimy się na męskich imionach popularnych w Polsce, które większość ludzi uważa za wyjątkowe. Wyjaśnimy także ich znaczenia.

5 męskich imion, które przez większość ludzi uważane są za najładniejszeUdostępnij
Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Jan

To imię należy do osoby która ceni wartości, ma mocny kręgosłup moralny i nie wypiera się tego, skąd pochodzi. Bardzo często osiąga sukces w świecie artystycznym i dobrze czuje się, gdy otaczany jest przez ludzi kreatywnych. Świetnie sprawdzi się w roli organizatora wszelkich imprez, a także wycieczek. Ma cechy przywódcze, które potrafi w dobry sposób wykorzystać. Niestety jego upór prowadzi do tego, że często płynie pod prąd i wydaje mu się, że jako jedyny ma rację, a wszyscy inni są w błędzie.

Antoni

Człowiek marzyciel. Ma cierpliwość, której mogą pozazdrościć mu inni mężczyźni. Potrafi skupić się na sobie, ale bardzo dużo czasu poświęca także rodzinie. Niestety ma problem z decyzyjnością i zdarza się, że poświęca dużo czasu na to, by podjąć jakąkolwiek decyzje, ale z reguły kończy się wszystko dobrze, ponieważ posiada dobrą intuicję, która przez całe życie dobrze go kieruje.

5 męskich imion, które przez większość ludzi uważane są za najładniejszeUdostępnij

Michał

Dusza towarzystwa, wokół której zawsze jest tłoczno. Ludzie lubią z nim przebywać i wiedzą, że gdziekolwiek pojawi się Michał, zawsze będzie przednia zabawa. Niewiele osób jednak wie, że to osoba skryta w sobie, która bardzo często ocenia innych. Ma problem z tym, aby postawić się na czyimś miejscu i odwrócić role, aby przekonać się, jak żyje się komuś innemu. Jest dumny i to jego czuły punkt. W prosty sposób można go zranić, gdy się urazi jego dumę. Jest pamiętliwy i nigdy nie zapomni, gdy ktoś zrobi mu krzywdę.

Badania nie pozostawiają złudzeń. Większość genów dziedziczymy po babci ze strony matki

Adam

Nie licz na to, że w jego towarzystwie będziesz śmiać się do rozpuku. To poważny gość, któremu nie po drodze turlanie się ze śmiechu na podłodze. Stąpa mocno po ziemi i jest realistą. Ma konserwatywne poglądy i jest oszczędny w słowach. Nie okazuje także zbytnio uczuć, ale uważa, że czynami można więcej pokazać niż mówiąc słodkie słówka. Jest natomiast bardzo pomocny, oddany i wierny. Jego słowa są cenniejsza niż złoto. Jeśli komuś coś obieca, tak będzie.

Bartłomiej

Można o nim powiedzieć, że ma serce na dłoni. Swoją konsekwencją sprawia, że zawsze osiąga zamierzone cele, ale nie zapomina przy tym o swoich bliskich. Jeśli coś osiąga, pamięta skąd pochodzi i wspomaga rodzinę i przyjaciół. Szybko decyduje się na zmiany w życiu i nie potrzebuje czasu na podjęcie decyzji. Wszystko dzieje się „tu i teraz”. Czasem zdarza mu się być zaborczym, ale w jego mniemaniu jest taki dla dobra ogółu.

5 męskich imion, które przez większość ludzi uważane są za najładniejszeUdostępnij

Kochani, czy w Waszych przypadkach to się sprawdza?

Zobacz także:

Źródło: ksiegaimion.com | Fotografie: pxhere.com, pixabay.com, pexels.com