×

Uwiecznił na zdjęciu niesamowity widok. Gdy przyjrzał się mu bliżej, dostrzegł w oddali parę

Wyobraź sobie sytuację, w której wybierasz się w wymarzone przez Ciebie miejsce, a kiedy chwytasz za aparat, aby uwiecznić wyjątkowo piękny krajobraz, dostrzegasz w oddali dwójkę ludzi. Kiedy przyglądasz się im uważnie, zaczynasz dostrzegać, że pan klęka przed panią i się oświadcza. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Choć ciężko w to uwierzyć, taka sytuacja faktycznie miała miejsce!

Magiczne zdjęcie

Matther Dippel czekał, żeby sfotografować swojego kolegę w Parku Narodowym Yosemite w Kalifornii, kiedy nagle zobaczył, że znajdujący się w oddali mężczyzna oświadcza się swojej wybrance. Magiczną chwilę postanowił uwiecznić na fotografii.

Poszukiwania pary

Kiedy zrobił zdjęcie postanowił odnaleźć parę i im je przekazać, choć doskonale wiedział, że nie będzie to łatwe. Niestety, pomimo że miejsce, w którym mężczyzna poprosił kobietę o rękę wcale nie było tak odległe, nie udało mu się odnaleźć zakochanej pary. Pary, która zginęła w tłumie innych turystów.

Zdjęcie w mediach społecznościowych

Kiedy Matther wrócił do domu opublikował zdjęcie na Facebooku, prosząc tym samym swoich fanów o pomoc w odszukaniu pary. Fotograf zaznaczył przy tym, że chce zrobić dużą odbitkę i wręczyć zakochanym, jednak, aby to zrobić musi najpierw dowiedzieć się, kim byli zakochani.

Na reakcję ze strony obserwatorów nie musiał długo czekać

Post bardzo szybko zyskał ogromną popularność – polubiło go prawie 4 tysięcy osób, a 15 tysięcy udostępniło! Niestety, mimo ogromnego wsparcia wciąż nie udało się ustalić, kim są widoczne na zdjęciu osoby.

Zdjęcie, które wzbudziło podejrzenia

Wśród osób, do których dotarło zdjęcie, znaleźli się też tacy, którzy podejrzewają, że fotografia została sfabrykowana, aby wywołać szum wokół autora. Wiele osób kompletnie się z tym jednak nie zgadza. Argumentują to chociażby tym, że Matther opublikował zdjęcie na swoim prywatnym profilu, a nie na stronie, która jest poświęcona jego twórczości, co mogłoby przynieść mu większy rozgłos.

Według wielu osób to jedno z najwspanialszych zdjęć zaręczynowych, jakie kiedykolwiek widzieli

Ciężko się z tym nie zgodzić, bo fotografia wygląda naprawdę magicznie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że para już wkrótce się znajdzie. Na pewno będzie zadowolona z tak niesamowitej niespodzianki, jaką przygotował dla nich autor fotografii.

Myślicie, że w końcu się odnajdą?

Polecane

Może Cię zainteresować