×

Zamieściła poruszający post o śmierci córki. Dzień później znaleziono ją martwą

14 września pod Canterbury doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego na miejscu zginęła 18-letnia Casey Hood, a jej 27-letnia koleżanka odeszła po kilku dniach w szpitalu.

Natalie Hood, mama nastolatki, nie mogła się pogodzić ze śmiercią ukochanego dziecka

Najprawdopodobniej autem kierował mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu. Matka podzieliła się na Facebooku rozdzierającym serce wpisem, w którym apeluje do innych o rozwagę i dzieli się tym, jak bardzo źle się czuje po tym, co ją spotkało.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10160882448955397&set=a.10151187136780397&type=3

Nikt nawet nie przypuszczał, że kolejne nieszczęście dosięgnie tę rodzinę już następnego dnia

Dziękuję za dobre słowa, modlitwy i wspomnienia mojeo dziecka… Ja teraz siedzę i nie mogę sobie wyobrazić, że już nigdy jej nie zobaczę, nie poczuję jej obecności… Dzieci, proszę, bawcie się bezpiecznie, nie wsiadajcie do samochodu z pijanym kierowcą

Chciałabym tylko odzyskać moją córeczkę…

To były ostatnie słowa, które Natalie napisała. Kilka godzin po tym przejmującym poście… zmarła. Jej najbliżsi mówią, że nie była w stanie poradzić sobie z bólem, który ją dosięgnął.

Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiły się słowa

Ten weekend był druzgocący dla wszystkich. Dwie piękne dusze zabrane w tak krótkim czasie. Szczerze mówiąc jestem tak zagubiony w słowach, po prostu nie mogę w to uwierzyć

Pokój ich duszom…

Może Cię zainteresować

zamknij