×

Serialowy Kacperek dorastał na planie serialu. W ciągu 9 lat emisji, chłopiec zmienił się nie do poznania! Teraz nadszedł czas rozstania – Mateusz Pawłowski żegna się z „Rodzinką.pl”.

„Rodzinka.pl” znika z anteny

Gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że 16 sezon będzie jednocześnie ostatnim sezonem popularnego serialu, fani nie kryli rozczarowania.

Ponoć także aktorzy, którym „Rodzinka.pl” przyniosła sympatię milionów widzów, byli zaskoczeni decyzją TVP. Powodem zdjęcia serialu z anteny podanym przez TVP jest słaba oglądalność nowych odcinków, znacznie mniejsza niż podczas emisji pierwszych sezonów.

Mateusz Pawłowski żegna się z „Rodzinką.pl”

Z serialem pożegnał się również najmłodszy z klanu Boskich – Kacperek, w którego przez niemal 10 lat wcielał się Mateusz Pawłowski.

Pamiętamy go jako małego, słodkiego chłopca, który swoim charakterystycznym śmiechem rozbawiał fanów serialu.

Mały Mateusz potrafił rozbrajać widzów przed telewizorami i – szczególnie podczas emisji pierwszych sezonów – z pewnością był jednym z ulubionych bohaterów serialu.

Teraz Mateusz wykorzystał chwilę przerwy na planie, by pożegnać się z produkcją. Na jego InstaStory pojawił się filmik, na którym Mateusz mówi:

Chciałbym podziękować panu Tomkowi, pani Małgosi za bycie najwspanialszymi rodzicami zastępczymi, jakich mógłbym sobie wymarzyć. Maciek i Adam – najlepsi bracia pod słońcem. Nigdy nie zapomnę tych wszystkich sytuacji, które wydarzyły się na planie. Pamiętam, jak jeszcze byłem mały, czasami przychodziłem przed sceną i pan Patryk dawał mi mikrofon, żebym mógł powiedzieć: „Akcja”. Zawsze było mi miło.

Mateusz dodał również zdjęcia z planu, opatrzone krótki opisem:

Wspaniałe i radosne 10 lat … Dziękuję.

Chłopak podziękował również fanom, za wsparcie i walkę z hejtem.

Ostatni sezon serialu będzie emitowany na antenie TVP2 od 1 marca.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować