×

Była żona Wiśniewskiego założyła konto na Tinderze! Artysta nie może mieć do niej pretensji

Michał Wiśniewski niedawno zaręczył się z nową partnerką. Zapewne niedługo będzie ślub, bo kolejny potomek jest już w drodze.  W tym samym czasie była żona lidera grupy „Ich Troje” znowu szuka miłości/

Para idealna?

Partnerka, z którą Michał ma dwójkę dzieci znowu poszukuje miłości. Marta Wiśniewska, bo o niej mowa, rozstała się z prawnikiem z Lublina, Pawłem Wójcikiem.

Nie ukrywali się ze swoim związkiem. Partner towarzyszył tancerce na różnych eventach oraz na licznych fotografiach w mediach społecznościowych.

Marta Wiśniewska szuka miłości
Instagram

Marta Wiśniewska szuka miłości

Nikt nie spodziewał się tego, co nadeszło. Jak donosi magazyn Gala, Mandaryna pojawiła się na „jednym z popularnych portali randkowych”.

Chociaż wspólne zdjęcia z Pawłem nadal są na jej kontach społecznościowych, obecność celebrytki na Tinderze może oznaczać tylko jedno – jej związek z Pawłem jest już przeszłością, a celebrytka szuka nowej miłości.

Marta Wiśniewska szuka miłości
Instagram

Świetnie do siebie pasowali

Marta zawsze bardzo ciepło wypowiadała się o swoim partnerze. W udzielonym dla gali wywiadu mówiła:

Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe

Trzeba podkreślić, że Marta i Paweł cały czas żyli na odległość. Może to własnie było powodem rozstania pary:

Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin-Warszawa przestanie być w ciągłej budowie.

Życzymy Mandarynie, by szybko znalazła miłość swojego życia!

Źródła: jastrzabpost.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij