×

Przyszłe matki wykonują manicure ze zdjęciami ich dzieci z USG. Moda oburzyła internautów

Spodziewacie się dziecka i macie ochotę wykrzyczeć to całemu światu? Jeśli tak właśnie jest, najprawdopodobniej zadzwonicie do całej rodziny, poinformujecie przyjaciół, a ci dalsi dowiedzą się o tym ze zmienionego statusu w mediach społecznościowych. Czasem zdarza się zdjęcie, na którym widać mamę u lekarza, a czasem malutkie buty trzymane wspólnie przez przyszłych rodziców.

Otóż czasy się zmieniają i zmienia się nawet forma przekazywania tak radosnej nowiny. Co dokładnie mamy na myśli, pisząc w tak enigmatyczny sposób?

Mamy, które spodziewają się potomstwa, obecnie decydują się informować o tym w sposób dość kontrowersyjny. Postawiły na ozdobny manicure ze… zdjęciem USG maluszka. Kto by pomyślał, że dojdzie do czegoś takiego?!

Zdjęcie dziecka trafia na paznokcie albo dzięki zdolnej manikiurzystce, która umiejętnie odtwarza zdjęcie USG albo po prostu drukuje się malutkie zdjęcie i wtapia w paznokcie

Można umieścić to na jednym paznokciu jako symbol, ale też można zdecydować się na wszystkie paznokcie – dlaczego nie skorzystać z okazji?!

Oczywiście, jak zawsze, powstały dwa obozy. Jeden mocno kibicuje idei, a drugi jasno wyraża się na temat zdjęć, że są zbyt osobiste i takie, które nie powinny znaleźć się na… paznokciach

Dobra, myślałam, że widziałam już wszystko, ale mocno zastanawia mnie to, po jaką cholercię robi się coś takiego. Pytam poważnie…

Dla mnie jest to niesmaczne i bardzo nie na miejscu. A może zaraz namaluje ktoś na paznokciach akt poczęcia tego dziecka?!

A dla mnie to piękne, zwłaszcza dla zadbanej kobiety, która chce się pochwalić się swoim szczęściem

Kreatywność to podstawa. Dlaczego ktoś miałby na tym nie skorzystać?

Czy takie paznokcie są w Waszym guście?

A może to przekroczenie pewnych barier?

Może Cię zainteresować