×

Jej figura zachwyca mężczyzn na całym świecie. Jednak kobiety są przerażone tym, jak wygląda

O gustach się nie dyskutuje. Są jednak osoby, obok których ciężko przejść obojętnie, a wymiana zdań na jej temat jest tylko kwestią czasu. Jedną z takich kobiet jest Mandy Blanco – tak nazywa się na Instagramie „celebrytka”, którą obserwuje ponad milion followersów. Osób, które nie mogą się na nią napatrzeć. Jakby tego było mało, sama nazywa się „dziewczyną ze snów”, a dla niektórych jest chodzących ideałem. Przewiń niżej i koniecznie daj znać, czy dla Ciebie też, a może wręcz przeciwnie…

Instagram

Kim jest Mandy Blanco?

To bardzo dobre pytanie, bowiem o tajemniczej blondynce póki co nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo w sumie tyle, co widać. Mandy Blanco uwielbia pokazywać swoje wdzięki i nietypową figurę w sieci. Jej kształty są do tego stopnia niespotykane, że niektórzy nazywają ją „idealną klepsydrą” – blondynka ma „imponujących rozmiarów” biust, bardzo wąską talię i spektakularne pośladki.

Instagram

Internauci są podzieleni

Czy „dziewczyną ze snów” faktycznie jest dla obserwatorów „dziewczyną ze snów”? Tutaj zdania są mocno podzielone. Podczas gdy część z nich (w szczególności panów) uważa, że ciało Mandy Blanco jest idealne, jest też sporo osób (zwłaszcza kobiet), które są przerażone figurą blondynki.

Instagram

A Ty do której grupy osób się zaliczasz? Piękna czy odrażająca?

Instagram
Instagram
Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij