×

Małgorzata Socha pokazała swój salon. Jednak fani są zniesmaczeni opublikowanym zdjęciem

Małgorzata Socha to aktorka młodego pokolenia, która cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Zawsze uśmiechnięta i promienna 39-latka nie stroni od tego, aby występować w reklamach. Nie tylko filmy i seriale, ale także bardziej komercyjna strona popularności. Tym razem fani zareagowali na to, gdy Małgorzata Socha pokazała salon. Niby otwiera się przed ludźmi, ale podszyte jest to reklamą.

Strzeże prywatności

Na swoim profilu na Instagramie nie dodaje zdjęć, na których widać jej dzieci czy też męża. Widać, że z rozwagą dzieli się tym, co jest dla niej cenne.

Mama z zasadami

Mimo że nie często chwali się rodziną, w licznych wywiadach mówi o tym, jaką jest mamą i co jest dla niej ważne. W rozmowie z portalem blog.babybyann.com powiedziała, czy udaje się jej konsekwentnie dążyć do celu w wychowaniu.

Ja się śmieję z siebie, że często jestem konsekwentnie niekonsekwentna. Bo wiesz… serce matki jest dużo bardziej kruche i łatwiej mi ulec w różnych sytuacjach. Z drugiej strony uważam, że czasem dobrze zwyczajnie odpuścić, mówię tutaj o małych rzeczach. Jakie ma znaczenie, czy moja córka założy dziś krótsze czy dłuższe legginsy? To nie jest sprawa, która może nam zepsuć poranek

W reklamach czuje się jak ryba w wodzie

Jest popularna, zawsze miła, a ludzie liczą się z jej zdaniem. Nic więc dziwnego, że podpisuje jeden kontrakt za drugim, tym samym wzbogacając swój domowy budżet. Czy jest w tym coś złego? Niektórzy fani wprost mówią o tym, że co za dużo, to niestety niezdrowo i odnoszą się do ilość propozycji, jakie przyjmuje aktorka.

Ubrania, biżuteria, kosmetyki, a teraz meble. Mam wrażenie, że niedługo zobaczymy panią Małgosię w reklamie „pasztetów”. Umiar we wszystkim wskazany!

Małgorzata Socha pokazała salon

Aktorka najwidoczniej nie przejmuje się tym, co piszą o niej internauci i media i kontynuuje współpracę z firmami. Tym razem jednak zareagowała na słowa fana w dość… dziwny sposób. Być może to ironia, ale jeśli to tłumaczenie, to niestety niezbyt trafione. Pod zdjęciem, na którym pozuje z dziećmi, napisała:

Po tak cudownym dniu miło jeszcze spędzić rodzinny wieczór i przytulić się pod ciepłym kocem… ?? domowe dodatki oczywiście z mojego ulubionego sklepu meblowego?

Lubicie Małgosię?

Źródła: blog.babybyann.com, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować