×

Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę fanów. Padły mocne słowa

We wtorek żona Majdana zaapelowała, aby kupować rzeczy z drugiej ręki. To nie spodobało się jej fanom. Teraz Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Rzeczy z drugiej ręki

„Perfekcyjna Pani Domu” nie może narzekać na brak propozycji. Doskonale sprawdza się w roli prowadzącej Projekt Lady, występuje w licznych reklamach, bierze udział w sesjach zdjęciowych, a od niedawna nawet gra w filmach. Co za tym wszystkim idzie? Imponujące wynagrodzenie.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na publikowanych przez siebie zdjęciach często pozuje w markowych ubraniach. Celebrytka nie szczędzi sobie też na drogie wyjazdy. Dlatego ostatni jej wpis tak mocno zszokował jej fanów.

Gwiazda TVN zachęcała w nim do… odwiedzania second handów! Pod opublikowanym we wtorek (13 października) zdjęciem w helikopterze, Małgorzata nawoływała do kupowania m.in. torebek z drugiej ręki:

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populację kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy. Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają, to powiem Ci inaczej – to się po prostu nie opłaca. Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź, o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów.

Obserwujących profil gwiazdy ten apel tylko zirytował. I natychmiast zarzucili Rozenek hipokryzję:

Czegoś tu nie rozumiem… Przecież to Wy, celebryci, pokazujecie się co chwile w nowych rzeczach.

Ciekawe, czy pani stara się nie kupować nowych rzeczy, co za żenujący wpis, pewnie jak zwykle chodzi o reklamę.

Pani Małgorzato, ale z pani hipokrytka. Pomyśleć, że żeruje pani na naiwności ludzi, powołując się na ekologię i dobro ogółu.

Gwiazda próbowała załagodzić sprawę żartobliwymi komentarzami, że dzięki temu celebryci mają dużo ubrań do sprzedania. Jednak to tylko pogorszyło sprawę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę

Widocznie jeszcze na następny dzień celebrytka odczuwała niesmak po wtorkowej kłótni ze swoimi fanami. Dlatego postanowiła na swój sposób odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Na swoim Instagramie opublikowała filmik z treningu. Widzimy na nim, jak celebrytka robi przysiady, trzymając w rękach piłkę. Pod nagraniem zamieściła radę ewidentnie skierowaną w stronę „hejterów”:

Zamień ból d… na ból pośladków 💪 😂 działa 👍💪

Jak myślicie, czy „niewierni” fani skorzystają z jej cennej „porady”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Źródła: www.pudelek.pl, www.onet.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować