×

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie topless. Fotografia mocno podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z gwiazd, która chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego. Tym razem przyszedł czas na wakacje, których celem jest podróż po Europie wraz z synami celebrytki z poprzedniego małżeństwa, psami i oczywiście ukochanym mężem. Wczoraj Małgosia pochwaliła się kolejnym zdjęciem, które w szczególny sposób zwróciło uwagę fanów i nie ma co się temu dziwić. W końcu możemy zobaczyć na nim, jak prezentuje się Małgorzata Rozenek-Majdan topless.

Małgorzata Rozenek-Majdan topless

Na chwilę obecną rodzina Majdanów przebywa we Francji, gdzie została zrobiona fotografię, o której bardzo szybko zrobiło się głośno. Na wspomnianym zdjęciu Małgosia ma na sobie zaledwie dół bikini. Ci, którzy myśleli jednak, że zobaczą cały biust gospodyni „Projektu Lady”, muszą się nieco rozczarować, bowiem żona Radka opiera się nim o dmuchanego jednorożca. Tuż obok prezenterki widzimy natomiast stojącego w basenie byłego bramkarza reprezentacji Polski.

Małgorzata Rozenek-Majdan topless
Instagram

Reakcje fanów

Co na to wszystko fani? Jak się okazuje, wakacyjne zdjęcie Gosi bardzo ich podzieliło. Podczas gdy jedni uważają, że Rozenek nie powinna publikować takich fotografii w sieci, inni nie mają nic przeciwko.

Wzór do naśladowania dla uczestniczek projektu lady

Piękna talia! Pozdrawiam cieplutko

A jeden z synków mamie takie sesje robi? – czytamy

Zabawne nagranie

Zdjęcie topless Małgosi to jednak nie jedyna pamiątka z basenu. Mąż „Perfekcyjnej Pani Domu” zamieścił na swoim Instagramie filmik, na którym widać, jak jego ukochana spada z dmuchanego nosorożca i wpada do wody. Oczywiście wszystkim towarzyszy przy tym mnóstwo śmiechu i nie ma co się dziwić, bo cała sytuacja wyglądała naprawdę zabawnie.

Swoją drogą widzicie coś złego w zdjęciu topless Małgosi? Powinna je publikować w sieci?

Może Cię zainteresować

zamknij