×

Fan zarzucił Małgosi, że formę zawdzięcza chirurgowi. Szybko odpowiedziała

Wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan od dawna budzi spore kontrowersje. Chodzi tutaj przede wszystkim o ingerencje chirurgów plastycznych. Do tej pory nie zdarzyło się jednak raczej, aby ktoś wprost zarzucił jej interwencję specjalisty od „chirurgii estetycznej”, aż do teraz… Co na to wszystko żona Radka Majdana? Co myśli Małgorzata Rozenek-Majdan o chirurgii plastycznej i zarzutach, które zostały skierowane pod jej adresem?

Topless na basenie

Jakiś czas temu Małgosia opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie topless z basenu, po którym pływała na dmuchanym jednorożcu. No cóż, oczywiście miała do tego prawo, tym bardziej, że ma piękne ciało i nie ma się czego wstydzić. Wygląda na to, że wkłada w jego wygląd dużo pracy poprzez liczne treningi i specjalnie dopasowaną dietę.

Wróćmy do tego zdjęcia raz jeszcze

Małgorzata Rozenek-Majdan o chirurgii plastycznej

Instagram

Fani byli zachwyceni formą prezenterki

Zasłyszane: nie ma kobiet brzydkich są tylko biedne…

Bosko ❤️

Cialko ????

I zaraz będzie kto robił zdjęcia ??? pięknie wyglądasz ? myślę że nie jedna dwudziestolatka może pozazdrościć ? – pisali fani w komentarzach

Małgorzata Rozenek-Majdan o chirurgii plastycznej

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy obserwatorzy są zdania, że to zasługa wylanych litrów potu i dobrze dobranych posiłków.

Chirurgia estetyczna zadziałała cuda ? – napisała jedna z osób

Rozenek odpowiedziała od razu na złośliwości.

 Nie szukaj wymówek ? – napisała na Instagramie

A Wy do którego obozu internautów byście się zaliczyli? Uważacie, że figura Małgosi to zasługa diety i treningów czy może ingerencji specjalisty od „chirurgii estetycznej”?

Polecane

Może Cię zainteresować