×

Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko? Odpowiedziała w poruszający sposób

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko. Wcześniej gwiazda podkreślała w wywiadach, że razem z Radosławem Majdanem starali się o potomka przez metodę in vitro. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że małżonkowie zmienili zdanie. Czy naprawdę rozważają powiększenie rodziny w taki sposób?

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro

Małgorzatę Rozenek-Majdan możemy spokojnie nazwać ambasadorką metody in vitro. Głośno mówi, że dla wielu osób mających problemy z płodnością, to jedyna szansa na posiadania dziecka. Gwiazda nie ukrywa, że to właśnie dzięki niej może cieszyć się teraz dwoma wspaniałymi synami.

W obliczu niepowodzeń z in vitro, Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko

W wielu ostatnich wywiadach wspominała, że razem z Radosławem Majdanem od kilku lat starają się o kolejne dziecko. Niestety dwie ostatnie próby zakończyły się niepowodzeniem. Celebrytka wspomniała, że to było niezwykle trudne doświadczenie:

Za pierwszym razem, gdy ostatecznie się nie udało, jakoś to przeżyliśmy. Za drugim było już naprawdę bardzo ciężko

Jednak okazuje się, że w obliczu bezskutecznych prób, małżeństwo Majdanów nie zamyka się także na inne opcje. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że razem z mężem rozmawiali już o adopcji:

Coraz częściej dopuszczam do siebie taką myśl, że nie uda mi się urodzić dziecka. Tyle lat starań, a nie ma efektów… Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny

Czy rzeczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan chce adoptować dziecko?

Tę delikatną kwestię w rozmowie z gwiazdą poruszyła redakcja „Plotka”. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że razem z mężem dają sobie jeszcze dwie próby. Przy okazji zdobyła się na wzruszające wyznanie:

Ja bardzo często działając charytatywnie, odwiedzam różne domy dziecka. (…) Ilość niewiarygodnych dzieci, wspaniałych dzieci, które czekają na rodziców, jest sporo. I uważam, że adopcja jest takim macierzyńskim przykładem największej miłości. Bo łatwo jest pokochać swoje dziecko, bo trochę przez to kochamy siebie. (…) A jeśli kocha się w ogóle dzieci i jesteś w stanie pomóc dziecku, które nie miało szczęścia w życiu to to jest naprawdę taki cudowny rodzaj rodzicielskiej miłości i absolutnie tego nie wykluczamy

Co ciekawe, gwiazda wspomniała, że jeśli razem z mężem nie myślą o adopcji niemowlaka. Jeżeli zdecydują się na ten krok, to będą chcieli pomóc starszemu dziecku.

małgorzata rozenek majdan z dziećmi

Instagram

Domyślaliście się, że Małgorzata Rozenek-Majdan chce razem z mężem adoptować dziecko?

Polecane

Może Cię zainteresować