×

15 lat temu odeszła z zespołu Ich Troje. Teraz Justyna w niczym nie przypomina siebie sprzed lat

Kiedy mowa o Justynie Majkowskiej nie kojarzy jej prawdopodobnie nikt lub prawie nikt. Wszystko zmienia się, kiedy dodamy, że lata temu swoją popularność zdobyła dzięki zespołowi Ich Troje, który tworzyła wraz z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągawą. Justyna współpracowała z męskim duetem od 2001 do 2003 roku. Nie ulega wątpliwości, że był to najbardziej udany okres w historii całego zespołu. To wtedy trio nagrało dwa najpopularniejsze albumy: „Ad.4” i „Po piąte… a niech gadają”, które zdobyły serca polskich słuchaczy.

Co dzisiaj dzieje się z Justyną?

Od czasu, kiedy odeszła od zespołu, wokalistka nagrała jeszcze dwie solowe płyty. Później słuch o niej zaginął, aż do teraz…

Dzisiaj artystka mieszka w Zduńskiej Woli. Na tym jednak nie koniec, ponieważ życie, codzienne zajęcia i upodobania Justyna zupełnie się zmieniły. Majkowska zajmuje się dziećmi cierpiącymi na autyzm i jest protetykiem słuchu. Czy jeszcze kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć ją na scenie? Jak się okazuje… TAK! 

Powrót na scenę

Choć wokalistka już od 15 lat nie jest związana z Ich Troje, wciąż przyjaźni się z Michałem Wiśniewskim. Miłym zaskoczeniem dla fanów zespołu z pewnością będzie fakt, że jego lider już jakiś czas temu zapowiedział, że… wystąpi z Majkowską na jednej scenie! Okazją ma być jubileusz zespołu. Uroczystość natomiast będzie miała miejsce 8 września 2018 roku w Opolu. 

Z tej okazji Michał pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Justyną zapraszając jednocześnie na nadchodzący koncert. Bardzo się zmieniła?

Może Cię zainteresować

zamknij