×

Załamany Maciej Stuhr płacze rzewnie na wizji. „Już mi się wszystko pop*****liło”

Wczoraj w Sejmie posłanka Lichocka pokazała środkowy palec opozycji, dzięki czemu znalazła się na ustach wszystkich Polaków. Jej gest zbulwersował wiele znanych osób, również spoza świata polityki. Maciej Stuhr parodiuje Lichocką twierdząc, że… ociera łzy wzruszenia.

Pieniądze na TVP, nie dla chorych na raka

13 lutego odbyły się obrady Sejmu, podczas których miała zapaść decyzja odnośnie przyznania 2 mld złotych mediom publicznym.

Posłowie opozycji wskazywali na stronniczość programów TVP. Za pośrednictwem marszałka Senatu Tomasz Grodzkiego, zaproponowali również, aby te pieniądze zostały przekazany na ważny cel – dofinansowanie oddziałów onkologicznych, gdzie leczy się ludzi chorych na raka.

Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska oraz Porozumienie większością 232 głosów zdecydowały, że te 2 mld zł powinny jednak trafić do telewizji prowadzonej przez Jacka Kurskiego.

Po ogłoszeniu wyników posłowie opozycji zaczęli krzyczeć „hańba, hańba!”. Wtedy zareagowała posłanka PiS.

Środkowy palec Lichockiej

Myli się ten, kto sądzi, że była to reakcja merytoryczna lub taka, która mogłaby przypieczętować słuszność podjętej decyzji. Chodziło o ordynarny gest, przywodzący raczej na myśl czasy szkoły podstawowej.

Posłanka Lichocka uznała za stosowne, by wyciągnąć w stronę posłów opozycji… środkowy palec. Według parlamentarzystki chodziło jedynie o odgarnięcie włosów. Dlaczego środkowym palcem? Posłanka twierdzi, że machała energicznie ręką, ponieważ była zdenerwowana.

Uważa również, że to, co dzieje się obecnie wokół niej, jest rozdmuchiwaną kampanią nienawiści, wykorzystującą niewinny odruch.

Posłowie opozycji zwrócili się do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie Lichockiej.

Maciej Stuhr parodiuje Lichocką

Po stronie posłanki PiS stanęli jej partyjni koledzy. Jednak poza nimi niewielu przekonało tłumaczenie Lichockiej.

Aktor Maciej Stuhr, postanowił podsumować czwartkowe wydarzenia w swoim stylu. W mediach społecznościowych umieścił wideo, na którym udaje, że płacze. Oczy zaś wyciera… środkowym palcem.

Stuhr dodaje:

Kochani, przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył 2 miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo. To opozycja chce, byśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli, co pooglądać. Takie mam nerwowe gesty… ale pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego, panią Danutę Holecką, panią kandydatkę na prezydenta Lewicy, co ja mówię, lwicę prawicy, Ogórek, przepraszam, już mi się wszystko pop*****liło

W ciągu pierwszej doby od publikacji, wideo Macieja Stuhra polubiło i udostępniło ponad 35 tysięcy osób. Niektórzy internauci zapowiadają, że odtąd również będą ocierać łzy… środkowym palcem

Opublikowany przez Macieja Stuhr Piątek, 14 lutego 2020

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook.com, Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować