×

Podoba się wszystkim facetom. Gdy dowiadują się, ile ma lat, uciekają

Niektóre dorosłe kobiety wyglądają jak nastolatki i na odwrót. Wie coś o tym pewna gwiazda mediów społecznościowych, która ma ogromne powodzenie u mężczyzn. Czar podobno pryska, kiedy wyznaje im, ile ma lat. Aby nie pozostawiać więcej złudzeń, w końcu postanowiła podzielić się tą informacją publicznie. Materiał obejrzało już ponad pół miliona użytkowników aplikacji, którzy przecierają oczy ze zdumienia i wcale się im nie dziwimy. Nasza reakcja była bardzo podobna!

Ma ogromne powodzenie u mężczyzn

Żyjemy w czasach, kiedy trudno określić wiek dziewczyn. Niektóre z nich wyglądają na znacznie młodsze, inne na zdecydowanie starsze niż w rzeczywistości są. O tym, że wygląd nie zawsze idzie w parze z wiekiem, doskonale wie pewna gwiazda popularnej aplikacji TikTok, która nierzadko robiła piorunujące wrażenie na swoich odbiorcach. Chodzi o tiktokerkę o pseudonimie Princess April.

@xxprincessapril #fakebody⚠️⚠️⚠️❌❌⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ #fyp #viral ♬ original sound – .

Princess April mogła pochwalić się ogromnym powodzeniem u mężczyzn, którzy nie szczędzili jej czułych słówek i chcieli umawiać się z nią na randki. Nie bez powodu mówimy w czasie przeszłym. Otóż czar prysł niczym bańka mydlana, gdy na jednym z nagrań zdradziła, ile faktycznie ma lat – materiał obejrzało już ponad pół miliona użytkowników. Tą informacją zszokowała zarówno swoich fanów, jak i innych użytkowników aplikacji. Finalnie wcześniej zainteresowani adoratorzy od razu wycofali się z prób nawiązania bliższej relacji.

Mężczyźni nie chcą mnie, kiedy ujawniam im swój prawdziwy wiek

– napisała na filmiku.

Ile lat ma zatem popularna tiktokerka? Spójrz i zastanów się, w jakim może być wieku?

Sugerując się wyglądem Princess April, można by przypuszczać, że ma w granicach 25-30 lat. Prawda jest taka – jak wynika z jej wypowiedzi – że ma… 44 lata.

@xxprincessapril❤️♬ blood sweat and tears by BTS – Tik Toker

Reakcje zaskoczonych internautów

Choć Princess April otworzyła się przed swoimi obserwatorami, nie wszyscy uwierzyli jej na słowo. Pojawiały się sugestie, że tiktokerka ma 24-25 lat, a jedna z użytkowniczek dała jej nawet 14 lat!

To naprawdę mnie zainteresowało. Nie znam kobiety w twoim wieku, która wyglądałaby tak młodo

– stwierdził jeden z obserwatorów Princess April.

Nie wszystkie komentarze były sugestią co do wieku tiktokerki. Byli też tacy, którzy postanowili wesprzeć kobietę, która była wyraźnie rozczarowana zachowaniem i reakcją płci przeciwnej. Inni otwarcie mówili o tym, że wygląda zachwycająco.

Nie sądzę, że to byli mężczyźni, musisz znać wielu chłopców. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobrą osobowość

Jakich mężczyzn szukasz? Tylko chłopcy przejmują się wiekiem

– czytamy w komentarzach.

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować