×

Prawdopodobnie większość rodziców nie wie, że może prosić o tę rzecz lecąc samolotem z niemowlęciem

Podróżowanie z dziećmi bywa bardzo kłopotliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o niemowlęta. Najgorsze są zdecydowanie wyprawy samolotem. Zrozumie to jedynie ten, kto to przeżył…

Na szczęście coraz więcej linii lotniczych wprowadza dla swoich pasażerów pewne udogodnienia. Od pewnego czasu osoby, które wybierają się w podróż z takimi maluchami, mogą liczyć na gondolę dla dziecka. Miejsce, w którym będzie mogło spokojnie się przespać i poleżeć.

Wygodniej nie tylko dla dzieciątka, ale i dla rodziców.

Niestety, nie jest to jeszcze udogodnienie dostępne we wszystkich samolotach. Do tego, jeżeli gdzieś możemy je otrzymać, to jest to zazwyczaj jedynie jedna gondola na cały samolot.

Oto, co trzeba zrobić, aby móc ułatwić sobie podróż ze swoją maleńką pociechą:

  1. Zarezerwuj lot jak najwcześniej się da. Jeżeli nie można zarezerwować gondoli wraz z biletem, z pewnością uda Ci się to, gdy będziesz mieć potwierdzenie rezerwacji.
  2. Wejdź na stronę internetową linii lotniczej, którą chcesz podróżować. Sprawdź układ siedzeń i zobacz czy przy którymś z nich nie jest zaznaczone, że znajduje się tam gondola.
  3. Potwierdź kilka razy rezerwację gondoli dzwoniąc do linii lotniczych, aby nie okazało się, że zaszła jakaś pomyłka. Niby nic, a czasami może zmienić naprawdę wiele…

To naprawdę komfortowe uczucie wiedzieć, że możesz liczyć na takie udogodnienie w czasie podróży ze swoim maluszkiem.

Niestety, nie każdy o nim wie…

Może Cię zainteresować

zamknij