×

Ta kobieta zachwyca pozami, które wykonuje. Spójrz teraz na jej brzuch… Niesamowite!

Lizzy Tomber mając 25 lat zaczęła ćwiczyć acroyogę. Dyscyplina, która ma niesamowity wpływ na umysł i ciało, łączy w sobie elementy akrobatyki, jogi, tańca oraz masażu tajskiego.

Kiedy Lizzy zaszła w ciążę, skonsultowała się z lekarzem czy może nadal ćwiczyć. Kobieta wolała upewnić się czy tego typu ćwiczenia na pewno są całkowicie bezpieczne dla dziecka, które nosiła pod sercem.

Uzyskując zgodę od swojego lekarza, bohaterka dzisiejszego wpisu ćwiczyła acroyogę praktycznie codziennie do samego rozwiązania. Przestała ćwiczyć 4 dni przed przyjściem na świat jej synka Davida.

Lizzy jest obecnie dumną i szczęśliwą mamą, która nadal realizuje się dzięki swojej pasji. Jeśli chcesz zobaczyć niesamowite zdjęcia kobiety, koniecznie przeczytaj ten wpis do końca.

Lizzy Tomber i jej mąż Josh Young, odwiedzają różne zakątki świata, aby uczyć innych o tym czym jest w ogóle acroyoga i jak ją uprawiać.

lizzy-tomber-i-acroyoga (1)

Bohaterka wpisu zaczęła ćwiczyć w wieku 25 lat. Co więcej, zrezygnowała z pracy w pełnym wymiarze godzin, aby więcej czasu poświęcić swojej pasji.

lizzy-tomber-i-acroyoga (2)

Kobieta nie przestała ćwiczyć nawet wtedy kiedy okazało się, że spodziewa się dziecka. Oczywiście w pierwszej kolejności skonsultowała się ze swoim lekarzem.

lizzy-tomber-i-acroyoga (3)

„Mój lekarz był naprawdę niesamowity i powiedział:” Jeśli czujesz się komfortowo i to jest to, co robisz na co dzień, nie powinnaś z tego rezygnować” – wspomina Lizzy, która udzieliła wywiadu ABC News.

lizzy-tomber-i-acroyoga (4)

I Lizzy nie przestała ćwiczyć. W zasadzie zrezygnowała z codziennych treningów na 4 dni przed pojawieniem się na świecie maleńkiego Davida.

lizzy-tomber-i-acroyoga (5)

Obecność pary w mediach społecznościowych sprawiła, że acroyogą zainteresowały się tysiące osób!

lizzy-tomber-i-acroyoga (6)

Kobieta znowu trenuje wspólnie ze swoim mężem. Co ciekawe, w ćwiczeniach udział bierze również ich 2-miesięczny synek.

lizzy-tomber-i-acroyoga (7)

„On robił akrobacje zanim się urodził”  – przyznaje Lizzy.

lizzy-tomber-i-acroyoga (8)

Dumna mama dodała również, że ma nadzieję iż maleńki David pokocha akrobacje równie mocno jak jego rodzice, ale niczego nie przyśpieszają pod tym względem.

lizzy-tomber-i-acroyoga (9)

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zarówno o niesamowitej dyscyplinie, jak i osiągnięciach Lizzy i Josha, koniecznie odwiedź ich stronę.

Może Cię zainteresować

zamknij