×

Najbardziej „plastikowi” mężczyźni świata. Przeszli już dziesiątki operacji plastycznych

Rozwój i popularność medycyny estetycznej sprawiły, że coraz więcej osób poddaje się zabiegom, które mają na celu poprawić ich wygląd. O ile niektórzy robią to ze smakiem i umiarem, niektórzy bezgranicznie zatracają się w kolejnych operacjach. Operacjach, którym nie ma końca. W końcu chirurgia plastyczna i nienaturalny wygląd stał się dla niektórych sposobem na życie, a tym samym okazją na zdobycie popularności. Taka kolej rzeczy przyczyniła się do tego, że lista „plastikowych” mężczyzn jest dzisiaj naprawdę długa!

Polski Ken

Lista osób, które uzależniły się od operacji plastycznych, jest naprawdę długa. Wśród nich możemy znaleźć także polskie nazwiska – jedną z nich jest Michał Przybyłowicz, który nie bez powodu znany jest jako polski Ken. Przybyłowicz pracuje jako wróżbita. Podobno potrafi znaleźć zaginione osoby i przewidywać przyszłość.

Lista plastikowych mężczyzn
Instagram

Dzisiaj jednak nie o nim, lecz o osobach, a dokładniej mężczyznach, którzy uzależnili się od „udoskonalania” swojego ciała. Tych jest coraz więcej, a same zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze. Niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że bycie Kenem to niejako trend XXI wieku.

Najpopularniejszy człowiek Ken na świecie

Bez wątpienia do czołówki najbardziej „plastikowych mężczyzn” możemy zaliczyć pochodzącego z Brazylii Rodrigo Alvesa, który był niegdyś zwykłym, prostym mężczyzną. Dzisiaj w niczym nie przypomina jednak siebie sprzed lat. Dla przykładu zmniejszył swój nos do tego stopnia, że nie był w stanie przez niego oddychać. W konsekwencji groziła mu jego martwica, jednak ciągła chęć „udoskonalania” swojego wyglądu była od tego silniejsza. Rodrigo ma już na swoim koncie przeszczep włosów, nowy nos, usta, zęby, podbródek, wypełnianie zmarszczek, powiększanie jąder, a także implanty, które pozwolił sobie wszczepić niemalże na całym ciele.

Lista „plastikowych” mężczyzn

Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych Kenów na świecie. Ich wygląd znacznie odbiega od wyglądu przeciętnego człowieka, a wszystko za sprawą niezliczonych operacji plastycznych, na które wydali fortunę. Czy wciąż wyglądają atrakcyjnie?  Na to pytanie odpowiedzcie sobie już sami.

#1 Sebastian Centino, Argentyńczyk, ma wszczepione w ciało implanty i zoperowaną twarz.

Instagram

 

#2 Justin Jedlicka, mężczyzna, który ma na swoim koncie ponad 100 operacji

Instagram

#3 Mauricio Galdi, Brazylijczyk, który ma na swoim koncie sobą 8 operacji. Teraz marzy o usunięciu czterech żeber, a kolejne zabiegi są tylko kwestią czasu

Instagram

#4 Rodrigo Alves z Brazylii przeszedł pierwszą operację w wieku 19 lat. Miał implanty nawet w policzkach, aby jego uśmiech był jeszcze szerszy

Instagram
Źródła: styl.fm, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować