×

Pamiętacie żywego Kena? Dziś wygląda jeszcze bardziej sztucznie

W sieci co jakiś czas słyszy się o osobach, które postanowiły upodobnić się do lalek Barbie w przypadku kobiet lub do Kena w przypadku mężczyzn. Do jednych z najbardziej ekstremalnych przemian możemy zaliczyć chociażby Valerię Lukyanovą, która dzisiaj zdecydowanie bardziej przypomina dzisiaj lalkę niż przeciętną kobietę. Żywe lalki Barbie znajdziemy również w Polsce. Wystarczy spojrzeć na Julię Dybowską czy Anellę. Tym razem chcielibyśmy się jednak skupić na mężczyźnie, który już wiele lat temu dołączył do grona Kenów przechodząc przez ten czas zupełną transformację. Zdjęcia żywego Kena zaskoczą każdego!

Metamorfoza Rodrigo Alves’a

Pochodzący z Brazylii Rodrigo Alves był zwykłym, prostym mężczyzną. Był, ponieważ dzisiaj już praktycznie w niczym nie przypomina siebie sprzed lat. Przeszczepił włosy, sprawił sobie nowy nos, usta, zęby i podbródek, wypełnił zmarszczki botoksem, wszczepił sobie implanty mięśni niemalże na całym ciele, a nawet powiększył jądra. No cóż, brzmi ciekawie… I choć wydawać by się mogło, że wszystkie te zmiany sprawiły, że Rodrigo wygląda dzisiaj jak bóstwo, nic z tych rzeczy. Operacje plastyczne i wszystkie inne zabiegi sprawiły, że mężczyzna wygląda wręcz karykaturalnie.

Jak dziś wygląda Rodrigo? Zdjęcia żywego Kena mogą szokować

Internauci nie mają wątpliwości – Rodrigo wygląda coraz gorzej, a operacje plastyczne pochłonęły go na dobre. Wystarczy spojrzeć na twarz mężczyzny, która jest nienaturalnie spuchnięta od wypełniaczy. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi makijaż, który jeszcze bardziej podkreśla zmiany w wyglądzie Rodrigo.

Czy to już nie przesada? Swoją drogą myślicie, że Rodrigo żałuje swojej przemiany?

Polecane

Może Cię zainteresować