×

Publikuje swoje intymne zdjęcia na Instagramie. Wiele kobiet staje w jej obronie i popiera ją

Lisa Wilson jest mamą dwóch uroczych dziewczynek. 28-latka bardzo szybko podbiła serca instagramerek. Wszystko po tym, jak opublikowała bardzo szczere zdjęcia, dotyczące tego, jak zmienia się ciało kobiety po porodzie.

Coś zrozumiała

28-latka z Green Rapids w stanie Michigan po dwóch ciążach miała olbrzymie problemy z tym, aby w pełni się zaakceptować. Początkowo nie mogła patrzeć na swoje rozstępy, cellulit i obwisły brzuch. W końcu jednak zrozumiała coś bardzo ważnego. Musi pokochać siebie, aby dać dobry przykład swoim córkom.

Młoda mama ma około 18 tysięcy obserwatorów

Na Instagramie regularnie publikuje swoje roznegliżowane zdjęcia. Chce w ten sposób pokazać, że nawet mama, która urodziła dwoje dzieci i jej ciało znacznie się po ciążach zmieniło, może być i czuć się seksowną kobietą.

Swoimi publikacjami chce też uświadomić innym mamom, jak ważne jest, żeby się akceptowały i kochały, ponieważ stanowią przykład dla własnych dzieci. Jeśli one nie będą zadowolone ze swojego wyglądu i będzie brakowało im pewności siebie, dzieci, a zwłaszcza córki, w przyszłości również mogą mieć z tym problem.

Postanowiłam być z tego dumna i zaakceptować mój brzuch, który rósł wraz z moimi córeczkami. Społeczeństwo wciąż bardzo krzywdząco patrzy na matki, które nie wróciły do formy sprzed ciąży. Nie powinno tak być.

Chciałam Ci pokazać, że Ty również możesz być seksowna jako mama. Możesz mieć wady i czuć się niepewnie, ale wszystko to dlatego, że jesteś autentyczna. Ja stawiam na siebie i moje rozstępy. To mój sposób na wiarę w siebie i samoakceptację. Chcę, aby świat o tym wiedział.

Teraz nie widzę brzydkiego i pomarszczonego brzucha. Widzę coś, co dało mi moje 2 piękne córki.

Cieszę się pozytywnymi wiadomościami od ludzi. Niektóre kobiety piszą mi, że odkąd trafiły na mojego Instagrama i zobaczyły, że jestem z siebie i swojego ciała dumna, one również pokochały siebie.

Piękna i mądra Lisa!

Polecane

Może Cię zainteresować