×

Lewandowscy od stóp do głów ubrali się w D&G. Wydali na to małą fortunę!

Lewandowscy pozują w kosztownych strojach. Gwiazdorska rodzina spędza wakacje na słonecznej Majorce. Anna, Robert oraz ich córki Laura i Klara wspólnie zapozowali do zdjęcia, które wywołało w sieci burzliwą dyskusję. Wszyscy mają bowiem na sobie niezwykle drogie ubrania znanej na całym świecie marki.

Wakacje marzeń

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają na zasłużonym urlopie. Para wybrała się w tym roku na Majorkę, gdzie w towarzystwie córek zażywa kąpieli słonecznych oraz pływa eleganckim jachtem. Każdego dnia w mediach społecznościowych pojawiają się aktualizacje relacji z ich wyjazdu. Lewandowscy postanowili podzielić się z internautami rodzinnym zdjęciem z wakacji. Wczoraj na instagramowym profilu piłkarza pojawił się post z uroczą fotografią przedstawiającą Annę, Roberta, Laurę i Klarę Lewandowskich.

W opisie zdjęcia Robert Lewandowski napisał:

Summer is always the best with my girls [eng. Lato jest najlepsze z moimi dziewczynami].

Jak zawsze rodzice zadbali o to, aby twarze dzieci nie były widoczne. Uwagę internautów przykuło jednak coś innego. Wszyscy od razu zauważyli, że cała rodzina idealnie dopasowała się pod względem stylizacji. Każdy ma bowiem na sobie elementy garderoby od Dolce&Gabbana!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Lewandowscy pozują w kosztownych strojach

Anna Lewandowska może się poszczycić nieskazitelną figurą, dlatego w każdej stylizacji wygląda pięknie. Tym razem jednak obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu, ponieważ cała rodzina Lewandowskich ubrała odzież tego samego domu mody. Trenerka fitness wybrała dla siebie długą suknię o asymetrycznym kroju. Kreacja charakteryzuje się gęstym, różnobarwnym wzorem utrzymanym w klimacie etnicznym. Suknia projektu włoskiego domu mody jest warta ponad ponad 2,6 tysiąca dolarów, czyli blisko dziesięć tysięcy złotych!

Również dzieci gwiazdorskiej pary mają na sobie kosztowne sukienki. Stroje Laury i Klary posiadają podobny, sycylijski wzór. Pierwsza z nich kosztuje 545 dolarów, czyli ok. 2,1 tysiąca złotych, druga natomiast 295 dolarów, czyli 1,1 tysiąca złotych. Choć Robert Lewandowski na zdjęciu sprawia wrażenie najskromniej ubranego, to w rzeczywistości również i jego strój jest warty majątek. Biały, klasyczny top ozdobiony wyłącznie logo marki kosztował 435 dolarów, czyli około 1,6 tysiąca złotych.

Łącznie garderoba Lewandowskich widoczna na zdjęciu jest warta blisko 15 tysięcy złotych! Ta suma przyprawia o zawrót głowy zwykłych śmiertelników, ale dla zarabiającej miliony złotych pary jest pestką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij