×

Aplikacja letyshops podbija serca konsumentów! Zarabiają na zakupach w sieci

Letyshops: nowy system zakupowy, który zrewolucjonizuje Internet. Wchodzimy w nową erę e-zakupów. Odtąd klienci będą traktowani przez sprzedawców jak partnerzy. Za zakupy przez wybraną stronę będzie można uzyskać nawet 70 procent prowizji.

Internetowe zakupy XXI wieku

Ten rok przyniósł w Polsce i na całym świecie wzrosty cen, jakich nie widzieliśmy od dekad. Nic więc dziwnego, że ludzie poszukują skutecznych sposobów na oszczędzanie. Widząc, jak wielka jest potrzeba wprowadzenia oszczędności w systemie zakupów internetowych, powstało nowatorskie rozwiązanie, które pozwala klientom zarabiać na zakupach!
To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy mają już dosyć przepłacania.

LetyShops to zupełnie nowa platforma na polskim rynku, która funkcjonuje jako partner cashbackowy w branży e-commerce. Strona umożliwia internautom wyszukiwanie tzw. sklepów partnerskich, w których robiąc zakupy będą mogli odzyskać część wydanej kwoty. Jak to możliwe, że kupujący otrzymają pieniądze po zakupach? To dziecinnie proste. System działa dzięki prowizjom oraz reklamom. Poszczególne sklepy płacą Letyshops prowizję za reklamy oraz zakupy dokonywane przez stronę Allegro. Z kolei Letyshops od 50% do nawet 70% prowizji oddaje swoim użytkownikom w formie cashbacku.

Co ciekawe, pieniądze wcale nie muszą zostać spożytkowane na zakupy w sieci. Można je przelać na konto bankowe lub PayPal. Takie rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich stron. Sklep, który współpracuje z usługą cashbackową może liczyć na ciągłą promocję swojej marki a serwis cashbackowy zarabia na prowizji. Część z niej oddaje własnym użytkownikom. 

Rejestracja w serwisie jest bardzo szybka i intuicyjna. W zaledwie kilka minut możemy uzyskać dostęp do platformy, która umożliwi nam nielimitowane korzystanie z dobrodziejstw cashbacku. Wystarczy wejść na stronę letyshops.com i założyć konto.

nowy system zakupowy 2
Freepik

Letyshops: nowy system zakupowy

Wiele osób bardzo chciałoby oszczędzać na zakupach w sieci, ale nie wie jak to zrobić. Podpowiadamy, w jaki sposób można zmniejszyć swoje wydatki, korzystając z serwisu Letyshops oraz Allegro.

1. Wejdź na letyshops.com.pl i załóż konto

Dwa kliknięcia i gotowe.

letyshops nowy system zakupowy
Letyshops

2. Wybierz kraj oraz walutę, w której zamierzasz dokonywać zakupów i zwrotów

Twoje konto jest już aktywne! Możesz przejść do zakupów.

Letyshops

3. Wybierz opcję „na zakupy”

Teraz przekonasz się, jakie oferty przygotowała dla Ciebie platforma.

letyshops: nowy system zakupowy 6
Letyshops

4. Wybierz platformę Allegro

W serwisie Allegro możesz liczyć na nawet 14,5%-owy cashback. „Przejdź do sklepu”, aby wybrać interesujące Cię produkty.

letyshops: nowy system zakupowy 9
Letyshops

5. Wyszukaj produkt, który chcesz kupić

letyshops: nowy system zakupowy 10
Allegro

6. Przejdź do transakcji

letyshops: nowy system zakupowy 11
Allegro

Warto dodać, że poszczególne produkty znajdujące się w ofercie serwisu różnią się wysokością cashbacku. Największe zwroty w Allegro można otrzymać, kupując m.in. gadżety erotyczne oraz rękodzieło.

Letyshops
letyshops: nowy system zakupowy 8
Letyshops

Same korzyści

Możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu jest szczególnie cenna w czasach pandemii. Za pomocą nowych rozwiązań technicznych jesteśmy w stanie nie tylko zaoszczędzić czas, ale również pieniądze. Cashback jako forma oszczędzania nie wymaga od nas żadnego wkładu pracy ani planowania.

Jedynym krokiem wykonanym ze strony klienta jest rejestracja na stronie portalu. Później jest już wyłącznie czas na korzystanie ze wspaniałych benefitów finansowych. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzać może dosłownie każdy.

Freepik
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Freepik, Letyshops

Może Cię zainteresować

zamknij