×

Lewandowski być może nie będzie już kapitanem polskiej drużyny. Zastąpi go dobry kolega

Fakt, że ktokolwiek inny mógłby zastąpić Roberta Lewandowskiego na stanowisku kapitana naszej reprezentacji, jest dla większości fanów piłki nożnej czymś niewyobrażalnym. Jednak po wszystkich zawirowaniach, jakie w ostatnim czasie miały miejsce, staje się coraz częściej rozważanym scenariuszem.

Nowy selekcjoner, nowy kapitan?

Jak z pewnością już dobrze wiecie, Adama Nawałkę na stanowisku selekcjonera naszej reprezentacji zastąpi Jerzy Brzęczek. Jeśli jeszcze o tym nie czytaliście, więcej informacji znajdziecie tu. W związku z tym w sieci zaczynają pojawiać się kolejne spekulacje. Tym razem chodzi o zmianę kapitana.

Kuba zamiast Roberta?

Wielu ludzi przypuszcza, że nowy trener może zrezygnować z Lewandowskiego, który jako kapitan nie pociągnął za sobą drużyny, choćby do wyjścia z grupy na mistrzostwach świata. Pojawiły się także spekulacje, że zamiast niego w roli kapitana drużyny Jerzy Brzęczek może obsadzić Jakuba Błaszczykowskiego.

Już kiedyś nim był

Przypominamy tylko, że Kuba był już kapitanem biało-czerwonych i to w czasie kadencji aż trzech selekcjonerów naszej drużyny. Tę funkcję odebrał mu właśnie Robert, na którego postawił Adam Nawałka. Pamiętajmy jednak, że są to jedynie przypuszczenia.

Myślicie, że mogą się sprawdzić?

Może Cię zainteresować

zamknij