×

Porównali zdjęcie Charlotte do fotografii Diany, na której ma tyle samo lat. Są identyczne!

Zastanawialiście się kiedyś, czy istnieje jakiekolwiek podobieństwo pomiędzy małą księżniczką Charlotte, a pozostałymi członkami królewskiej rodziny? Wiele osób uważa, że mała jest podobna do królowej i z pewnością coś w tym jest. Okazuje się jednak, że księżniczka zdecydowanie bardziej przypomina jeszcze kogoś innego – zmarłą babcię, księżną Dianę.

Zestawienie tych zdjęć mówi wszystko

Profil loveprincessdiana na Instagramie opublikował w ostatnim czasie zdjęcie księżnej Diany, kiedy była w wieku swojej wnuczki. Fotografia pochodzi z jej paszportu. Zdjęcie zostało zestawione ze zdjęciem księżniczki Charlotte. Prawda, że podobieństwo jest uderzające?

Księżniczka Charlotte ma oczy księżnej Diany – czytamy w opisie pod zdjęciem

Reakcje internautów

Post bardzo szybko zebrał ponad 7000 polubień. Obserwatorzy niejednokrotnie komentowali, że nigdy wcześniej nie widzieli pomiędzy nimi podobieństwa, do czasu, aż zobaczyli to zestawienie. Znaleźli się jednak też tacy, którzy już od samego początku zakładali, że będą do siebie wyjątkowo podobne.

Mówiłem od samego początku. Charlotte będzie podobna do Diany bardziej, niż mogłoby się nam wydawać… – pisze jedna z osób

Obserwatorzy profilu zwrócili uwagę na usta, które w przypadku obu dziewczynek są niemal identyczne. Inni natomiast wciąż upierali się przy tym, że mała Charlotte jest odbiciem lustrzanym swojej prababci, kiedy była w jej wieku.

A jakie jest Twoje zdanie?

Może Cię zainteresować

zamknij