×

Pierwsze oficjalne wystąpienie Meghan jako księżnej. Postawiła na jasną stylizację

Niedługo mija tydzień od ślubu Harry’ego i Meghan, a emocje ciągle nie opadają. Po miesiącach przygotowań do wyjątkowego dnia, jakim był ślub, Meghan już jako księżna Sussex występuje w czasie publicznych wystąpień. Swój pierwszy raz miała w czasie uroczystości towarzyszącej 70. urodzin księcia Karola w Pałacu Buckingham.

Do tej pory raczyła nas swoim prostym i eleganckim stylem z kalifornijską nutą. Tym razem zdecydowała się na bardziej oficjalną kreację z przezroczystymi rękawami marki Goat, której oddaną fanką jest księżna Kate. To także pierwsze wystąpienie, w czasie którego księżna Meghan założyła rajstopy, które przystoi nosić damom z wyższych sfer. Zdecydowała się także na te, które nosi księżna Cambridge.

Nowy status społeczny = nowy styl?

Meghan na swoje pierwsze publiczne wyjście zdecydowała się na kremową kreację z kapeluszem w tym samym kolorze, ulubionego projektanta, Philipa Treacy’ego. Włosy schludnie spięte w mały kok idealnie pasowały do całości. Nawet dodatki były bardziej dostojne niż to, co do tej pory nosiła. Zdecydowała się na wąską diamentową bransoletkę i kolczyki z brylantami o wartości 1400 funtów, autorstwa belgijskiej projektantki Vanessy Tugendhaft. Widać, że Meghan podniosła sama sobie poprzeczkę, jeśli chodzi o stylizacje. Już nie jest tą Meghan co kiedyś i widać, że ma to na uwadze.

Królewska etykieta, do której trzeba się przyzwyczaić

Z reguły zakłada się, że panie z rodziny królewskiej noszą jednobarwne kreacje w czasie publicznych wystąpień. Taki wygląd jest krokiem do bardziej dopracowanego stylu. Suknia jest perfekcyjnie przycięta, a zakrzywiona linia pasuje do jej figury. Prosty rękaw zachowuje konserwatywność, ale jest również odpowiedni do wiosennej pogody ze względu na materiał. Jednak, żeby nie było zbyt idealnie, księżna Sussex zdecydowała się na nieco odważniejsze buty, które mają plastikowe element z prześwitującego tworzywa.

Trudne początki bycia księżną?

Choć na pierwszy rzut oka wyglądała tak, jakby stylizacja nie różniła się od prostego, bardzo pochlebnego stylu preferowanego przez Kate Middleton i wielu innych księżniczek przed nią, po bliższym przyjrzeniu się, widać, że obcas był bardzo cienki, co niestety utrudniało chodzenie księżnej po trawie i musiała wspierać się o ramie męża.

Analizowanie fryzury księżnej ma swoją kontynuację. Tym razem obserwatorzy są ukontentowani tym, jak uczesana była Meghan. Nie było niesfornych włosów, które nachodziły na jej twarz.

Post udostępniony przez @chique.vibes

Idealna prezencja

Księżna Meghan była rozpromieniona i uśmiechała się do ludzi, księcia Karola i księżnej Kamili. Jeśli faktycznie buty mogły sprawiać jej trudność, nie dawała tego po sobie poznać. Prezentuje się bardzo elegancko, czyli tak jak przystało na kogoś z rodziny królewskiej.

Czekamy na kolejne stylizacje ?

Może Cię zainteresować

zamknij