×

Wkrótce na świat przyjdzie kolejne baby royal! „Będzie mostem, który pozwoli odbudować relacje”

Dotychczas byliśmy zasypywani wyłącznie doniesieniami o wewnętrznych sporach i problemach rodziny królewskiej. Informacja na temat ciąży księżnej Kate przełamała złą passę. Szczęśliwe wieści obiegły media na całym świecie. Wiemy już, który to miesiąc!

Problemy w rodzinie królewskiej

Obecny rok był dla rodziny królewskiej wyjątkowo intensywny i pełen kłopotów. Pojawiały się informacje na temat konfliktów między Williamem i Harrym oraz między Kate i Meghan. Zarzewiem sporów miał być sprzeciw Meghan wobec organizacji polowań.

Podobno namawiała męża do rezygnacji z podtrzymywania tej tradycji. Miało to doprowadzić do konfliktu między braćmi, jak również między nią, a księżną Kate. Pokojowego rozwiązania problemów nie ułatwiały silne charaktery obu pań. Co więcej, Meghan i Harry wytoczyli pozew sądowy przeciwko tabloidom, zarzucając im zbyt mocne mieszanie się w życie pary książęcej.

Księżna Kate znowu w ciąży

Źródło bezpośrednio związane z królewskim dworem poinformowało, że księżna jest w czwartej ciąży.

Na ten moment, ta ciąża jest bezproblemowa. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, czuje się wyśmienicie. Naprawdę tym razem rozkoszuje się tym stanem

[wp_quiz id=”564″]

To rzeczywiście wspaniała informacja, biorąc pod uwagę, że będąc w poprzednich ciążach, Kate czuła się źle i często chorowała. Książę William podzielił się tą fantastyczną wiadomością ze swoim bratem. Harry’ego bardzo ucieszyło, że rodzina królewska wkrótce znów się powiększy.

Miał powiedzieć, że:

Dziecko będzie mostem, który pozwoli nam odbudować relacje na nowo

Z kolei Meghan krótko skomentowała informację o czwartej ciąży Kate, słowami:

To bardzo dobrze dla niej

Warto zaznaczyć, że Meghan i Harry, w trosce o środowisko, nie planują rodzeństwa dla 6-miesięcznego Archiego.

Swego czasu, ich zwierzenia w jednym z wywiadów na ten temat mocno uraziły Kate. Źródło blisko związane z rodziną królewską mówi:

Meghan ocenia Kate. A ona mocno bierze to do siebie, dlatego ich relacje są tak mocno napięte. Księżna liczy na to, że jej szwagierka zmieni zdanie szybko i urodzi dziecko, które będzie zbliżone wiekiem do Archiego

Druga córeczka?

Od razu pojawiły się pytania o płeć przyszłego dziecka pary. Kate skrycie marzy o tym, aby była to córeczka, ponieważ chciałaby mieć dwie pary. George i Charlotte także mają swoje preferencje odnośnie płci rodzeństwa.

George miał powiedzieć, że chciałby mieć kolejnego brata, a jeżeli będzie to dziewczynka, to „odeśle ją z powrotem”. Charlotte natomiast stwierdziła, że marzy jej się siostra o imieniu Ariel, jak jej ulubiona syrenka z Disneya.

Przygotowania na powitanie nowego dziecka

W pałacu trwają już przygotowania na przyjęcie kolejnego dziecka. Książę Louis został przeniesiony do dalszej sypialni, tak aby Kate miała lepszy dostęp do noworodka.

William miał obiecać, że postara się być bardziej pomocnym i lepszym wsparciem. Wszystko wskazuje na to, że u Camberidge’ów wszystko powoli zaczyna się układać.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować