×

27-latka wyszła za rosyjskiego oligarchę. Mężczyzna kupił jej najdroższy pierścionek na świecie

Od kilku dni media żyją hucznym weselem rosyjskiego oligarchy, Aleksey Shapovalova, który poślubił matkę dwójki swoich dzieci. Ksenia Tsaritsina, bo o niej mowa, całym swoim życiem dzieli się z 'fanami' na Instagramie. Pokazuje swoją luksusową codzienność, która niejedną zazdrosną kobietę doprowadza do furii. 27-latka oczywiście się tym nie przejmuje, a wręcz przeciwnie, można odnieść wrażenie, że dzieli się coraz bardziej tym, co dzieje się w jej życiu.

Jednak nie samo wesele wzbudziło ogromne kontrowersje. Swojego czasu bardzo dużo mówiło się o pierścionku zaręczynowym 27-latki, który kosztował bagatela 8 milionów dolarów. To prawdopodobnie najdroższa zaręczynowa biżuteria.

Pierścionek nie należy do najmniejszych… 70 karatów o czymś świadczy! Na Instagramie od razu pojawił się filmik, na którym widać błyskotkę tak dużą, że aż zasłania część dłoni. Myślicie, że przepych pojawił się tylko w tym momencie?

Na samym weselu nie zabrakło znanych gości, wszystko było zorganizowane z przepychem i na każdym kroku widać było ogromne bogactwo.

Nie zabrakło wielopiętrowego tortu!

Ciężko nie wspomnieć o samej sukni pokrytej niezliczoną ilością kamieni szlachetnych.

Panna Młoda miała także drugą suknię, którą założyła po przysiędze.

No cóż… Kto bogatemu zabroni? ;)

Polecane

Może Cię zainteresować