×

Krzysztof Jackowski przepowiada święta Bożego Narodzenia: „Będą dziwne i inne”

Krzysztof Jackowski przepowiada święta Bożego Narodzenia w cieniu koronawirusa. Już wcześniej przestrzegał, że zima będzie „ponura i łagodna”. Teraz dołożył kolejną wizję na temat grudniowych uroczystości.

Wpadki jasnowidza

Krzysztof Jackowski uchodzi za wiarygodnego proroka, chociaż w sumie nie wiadomo, dlaczego, bo jego przepowiednie rzadko się sprawdzają. Jeszcze w październiku szedł w zaparte, że wybory prezydenckie w USA wygra Donald Trump, pomijając już przepowiednie dotyczącą III wojny światowej, która powinna była wybuchnąć latem tego roku, co na szczęście nie nastąpiło.

Trudno orzec, dlaczego przy tylu wpadkach ktoś jeszcze w ogóle chce słuchać jasnowidza z Człuchowa, jednak może on ciągle liczyć na zaskakująco liczba grono wielbicieli.

W swojej najnowszej przepowiedni Krzysztof Jackowski pochylił się nad tegorocznym Bożym Narodzeniem. Już wcześniej zajmował się tą sprawą, ale tylko od strony meteorologicznej. We wrześniu wyznał, że przewiduje zimę „ponurą i łagodną”, czyli nie powinniśmy liczyć zbyt mocno na białe święta. No chyba, że Jackowskiemu znów się nie uda trafić, tak jak z wygraną Trumpa…

Krzysztof Jackowski przepowiada święta

Prorok z Człuchowa zapowiada, że tegoroczne święta będą „dziwne i inne”:

Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach.

Na tym nie koniec złych wieści. Jackowski przewiduje również poważne zawirowania polityczne, ale nie wiadomo dokładnie, gdzie. Jasnowidzowi najwyraźniej nie robi żadnej różnicy czy chodzi o Bliski Wschód czy o środkową Europę, co może nieco podważyć zaufanie do jego wizji:

Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem.

Na pocieszenie dodajmy, że brytyjska astrolożka, Jessica Adams przepowiada urocze święta:

Jeżeli chodzi o Boże Narodzenie, święta będą wspaniałe. Na 3 dni przez Wigilią sytuacja zacznie się normować. Poczujemy miłość i bezpieczeństwo. Spędzimy je razem.

Jeśli jej przepowiednia odnosi się tylko do Wielkiej Brytanii, to nawet lepiej, bo, jak wyraźnie przepowiedział Jackowski, w Polsce święta będą dużo bardziej udane niż tam.

Źródła: www.o2.pl, www.popularne.pl, www.o2.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter, Freepik

Może Cię zainteresować