×

Tragiczny finał libacji alkoholowej. Pijana matka obcięła palec 4-latkowi

Koszmarny finał libacji alkoholowej we wsi Dobropole Pyrzyckie (woj. zachodniopomorskie). Pijana matka odcięła palec swojemu 4-letniemu dziecku. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Koszmarny finał libacji alkoholowej

O bulwersującej sprawie informuje portal gs24.pl. Do zdarzenia doszło w tym tygodniu, tuż przed weekendem we wsi Dobropole Pyrzyckie.

Nocą z czwartku na piątek 4-letnie dziecko pozostawione bez właściwej opieki, przytrzasnęło sobie palec tapczanem. Matka próbowała mu pomóc, ale nie wiedziała, jak ma to zrobić. Kobieta nie myślała trzeźwo. Wzięła do ręki nożyczki i… odcięła 4-letniemu chłopcu palec. 

Ciężko sobie nawet wyobrazić ból i przerażenie tego bezbronnego dziecka.

Jak dowiedziała się redakcja gs24.pl, 4-latek trafił przed weekendem do szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie. Doniesienia potwierdził oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia, w nocy z czwartku na piątek (10/11 grudnia)

– przekazał podkom. Krzysztof Wojsznarowicz.

Miała prawie 2,5 promila alkoholu we krwi

To, co zrobiła matka 4-letniego chłopca, dowodzi, w jakim stanie była tej nocy. Kobieta była kompletnie pijana. Miała prawie 2,5 promila alkoholu we krwi.

Dopiero po tej tragedii rodziną zainteresowały się stosowne instytucje oraz służby.

Pod nadzorem prokuratury prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Zostały już powiadomione wszystkie odpowiednie instytucje

– poinformował oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować