×

Kochanka Żyły jest w ciąży?! Justyna publikuje treść rozmowy, która wzbudza podejrzenia

Justyna Żyła opublikowała w mediach bardzo kontrowersyjną informację, z której wynika, że jej mąż… spodziewa się trzeciego dziecka. Tym razem jednak matką ma być kochanka Piotra, dla której skoczek ponoć porzucił rodzinę. Dowodem na potwierdzenie tych słów ma być prywatna wiadomość, którą otrzymała Justyna od ciężarnej kobiety.

To wtedy wszystko się zaczęło

Przypomnijmy, że informacja o rozstaniu Justyny i Piotra Żyłów trafiła do mediów na początku bieżącego roku. Od tego momentu małżonkowie toczą medialną wojnę m.in. o to, kto zawinił temu, że ułożyło się między nimi tak, a nie inaczej. Głównie to Justyna od czasu do czasu atakuje ojca swoich dzieci. Skoczek raczej milczy w całej sytuacji. Wypowiada się przeważnie tylko wtedy, gdy musi bronić swojego imienia.

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Zarzuty jakich jeszcze nie było

Zarzuty, które Piotrkowi stawia jego żona, są coraz bardziej poważne. Ostatnie przechodzą jednak najśmielsze oczekiwania. Justyna twierdzi bowiem, że kochanka, dla której mąż ją zostawił, jest w ciąży. Czy to prawda? Nie wiadomo.

Żona skoczka ma jednak na to swoje dowody. Otóż opublikowała na InstaStories screeny prywatnych rozmów z rzekomą kochanką Piotrka. Podejrzenia wzbudza jednak fakt, że niedługo po publikacji wszystko zniknęło z sieci. Na szczęście to, co raz pojawi się w Internecie, nigdy z niego nie ginie. Tak było i tym razem. Internauci w porę zapisali screeny z rozmowy i opublikowali je na stronie grupy Vogule Poland oraz stronie magazynu „Party”.

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Skoczek będzie miał dziecko z… kochanką?!

„Jestem w ciąży z Piotrkiem” – taką wiadomość miała otrzymać od kochanki Piotra Justyna. Zszokowana nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała. W odpowiedzi napisała „Co? Słucham?”. Ponoć kobieta wysłała jeszcze Justynie zdjęcie swojego brzuszka ciążowego, aby udowodnić, że mówi prawdę. Fotografia przedstawia czarnowłosą kobietę w podobnym wieku, co żona Piotra.

Na tym nie koniec wiadomości

Później rzekoma kochanka pozwoliła sobie na kolejną wiadomość.

On pani nie kocha, zawsze opowiadał, że z pani taka puszczalska. Pogódź się, że on z tobą nie będzie – czytamy w kolejnej z nich.

Co na to Justyna? Zaproponowała spotkanie, na które druga strona niekoniecznie przystała, co sugeruje odpowiedź kochanki skoczka. Trzeba przyznać, że wprawia w osłupienie!

Jeszcze chamsko przeliżę się z nim na twoich oczach

Wiarygodność wiadomości

Co na to Piotrek? Przypomnijmy, że już wcześniej odniósł się do rzekomej kochanki następującymi słowami.

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Przede wszystkim nie wiem, skąd wzięła się informacja o kochance. To Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz tak naprawdę chce wrócić do mnie, ale ja już nie chcę. Trzeba zaakceptować pewne decyzje. Wtedy należy nauczyć się żyć od nowa

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Korespondencję Justyny Żyły postanowili zbadać internauci, którzy nie ukrywają wątpliwości co do wiarygodności całej rozmowy z kochanką. Jak komentują sytuację?

Nie wiem dlaczego, ale w głębi duszy czuję, że to Justynka sama do siebie napisała. Myślę, że jest do tego zdolna. Drama już przycichła, a jednak sława to piękna rzecz

Inni zauważają pewną niespójność. Jak się okazuje wiadomości, które trafiały do Justyny, były wysyłane z dwóch różnych kont. Czy to nie podejrzane? Może Justyna faktycznie zaliczyła wtopę?

Biorę poprawkę, że mogła się wkur…ć i to pierwsze konto zablokować, a tamta założyła nowe, żeby dokończyć wywód. Ale później przypominam sobie, że to profil Żyły, więc równie dobrze mogła sama do siebie pisać – zauważa jedna z internautek

Nie ulega wątpliwości, że cała sytuacja wzbudza mnóstwo podejrzeń. Pytanie tylko, czy Justynę byłoby stać na tak kompromitujące posunięcie? Jak myślicie?

Polecane

Może Cię zainteresować