×

Kobieta udawała dziecko. Jak można się pomylić o tyle lat?!

To historia rodem z horroru. Pewne małżeństwo adoptowało małą dziewczynkę. Po czasie na jaw wyszło, że kobieta udawała dziecko. Nie to jednak przeraża a fakt, że chciała zabić swoją rodzinę. Jak w ogóle do tego doszło? Jak można pomylić się o tyle lat?!

Kobieta udawała dziecko

Ta wstrząsająca historia to gotowy scenariusz na dobry horror. W 2010 roku Michael i Kristine Barnett adoptowali dziewczynkę, która z niewiadomych przyczyn została oddana przez biologicznych rodziców do sierocińca.

kobieta udawała dziecko
Instagram

Małżeństwo Barnett miało już trójkę biologicznych dzieci (trzech synów), ale para marzyła o dużej rodzinie. W momencie, kiedy dowiedzieli się, że nie będą mogli mieć więcej swoich dzieci, podjęli decyzję o adopcji. Nie przeszkadzało im to, że dziewczynka jest chora. Pochodząca z Ukrainy Natalka cierpiała bowiem na karłowatość. Kiedy małżeństwo przyjęło ją pod swój dach, miała niecałe 7 lat. Nikomu przez myśl nie przeszło, że wcale nie mają do czynienia z dzieckiem!

YouTube

Ich życie zamieniło się w koszmar

Już na samym początku przybrana mama zauważyła, że dziewczynka jest dojrzała płciowo. Rodzice zaczęli tym samym podejrzewać, że Natalia jest o wiele starsza. Na dodatek Kristine miała znaleźć zakrwawione ubrania dziewczynki co by świadczyło, że „mimo bardzo młodego wieku” przechodziła już miesiączkę.

Wkrótce w ich domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Adopcyjna córka Natalia stawała się coraz bardziej agresywna. Przybrany tata opowiedział, że pod swoim łóżkiem chowała noże. Pewnej nocy doszło nawet do tego, że po przebudzeniu stała nad nim Natalia… z nożem w ręku! Małżeństwo nie miało wyjścia. Pochowało wszystkie ostre narzędzia tak, aby dziewczynka nie mogła ich znaleźć. To jednak nie wystarczyło. Niebezpieczeństwo i zagrożenie dosłownie wisiało w powietrzu.

Widziałem, jak wlewała do mojej kawy wybielacz i zapytałem ją, co robisz? Powiedziała: „Próbuję cię otruć”

– wyznaje Michael.

Natalia coraz częściej miewała ataki agresji.

Rysowała nawet obrazki mówiące, że chce zabić wszystkich członków naszej rodziny, zawinąć ich w koc i położyć na podwórku

– dodaje mężczyzna.

Momentem przełomowym w ich życiu był dzień w którym dziewczynka próbowała skrzywdzić synów państwa Barnett. Małżeństwo postanowiło poszukać pomocy u specjalisty.

kobieta udawała dziecko
Youtube

Zostawili „dziewczynkę” i wyjechali

Natalia znalazła się w szpitalu psychiatrycznym, gdzie dokonano zastraszającego odkrycia. Według lekarzy dziewczynka nie urodziła się w 2003 roku, a w 1989. Wystąpiono do Sądu Najwyższego Hrabstwa Marion o zmianę daty jej urodzenia. Wynika z tego, że Natalia w momencie adopcji miała 22 lata, nie 7 jak uważano.

W 2012 roku małżeństwo podjęło decyzję o porzuceniu dziewczynki. Wyznali, że padli ofiarą oszustwa, bo adoptowana dziewczynka okazała się dorosłą socjopatką, która próbowała ich zabić. Sami przeprowadzili się do Kanady zostawiając Natalii swoje mieszkanie. Pomimo oświadczeń lekarzy sąd uznał to za porzucenie.

Jestem oskarżona przez stan Indiana o przestępstwo przeciwko dziecku, gdy stan Indiana wielokrotnie stwierdzał, że Natalia była wtedy dorosła

– powiedziała Kristine Barnett.

Małżeństwo aresztowano. Para wyszła jednak na wolność po wpłaceniu kaucji. Zadziwiający jest fakt, że Natalia trafiła do kolejnej rodziny. Nowi rodzice adopcyjni uważali, że Natalia jest dzieckiem. Nic złego się z nią nie dzieje i nikomu nie robi krzywdy.

kobieta udawała dziecko
Youtube

Pytanie, które wciąż zostaje bez odpowiedzi

W 2020 r. wciąż w toku była sprawa państwa Barnettów oskarżonych o porzucenie dziewczynki. Pomimo, że małżonkowie rozwiedli się to i tak oboje byli pociągnięci do odpowiedzialności prawnej. Jakby tego było mało, do dzisiaj nie jest znana prawdziwa data narodzin Natalii.

Źródła: parenting.pl, www.o2.pl, kobieta.onet.pl, www.youtube.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x