×

Kinga Rusin nago? Zupełnie rozebrana stanęła przed obiektywem

Kinga Rusin nago? Czy znana prezenterka i dziennikarka wzięła udział w sesji dla jednego z magazynów dla panów? Bynajmniej! Kinga Rusin, jak na kobietę walczącą przystało, tym razem zdecydowała, że pomoże w nieco bardziej kontrowersyjny sposób w słusznej idei. Bez żadnego ubrania na sobie pozowała tylko z samymi kwiatami. Fakt, wyglądała w tej sesji przepięknie, ale nie wszystkim internautom ten ruch przypadł do gustu.

Kinga Rusin nago, a internauci szaleją

Jeszcze kilka lat temu w jednym z wywiadów mówiła, że im jest starsza, tym mniej wstydzi się tego, jak wygląda i gdyby miała tak okazję, aby rozebrać się w słusznej sprawie, to zrobiłaby to. Czyżby już wtedy wiedziała, że taki ma zamiar, a może to był czysty zbieg okoliczności? Jedno jest pewne – na zdjęciu wygląda bardzo świeżo i dziewczęco.

„Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu)” – tak Kinga poinformowała fanów o tym, co wydarzyło się w jej życiu

Prezenterka razem z Markiem Kujawą stworzyła inicjatywę, która ma „chronić Polską Przyrodę i środowisko naturalne”. W stworzonym specjalnie na tę okazję profilu Kinga Rusin i Marek Kujawa apelują o to, aby zwracać uwagę na Ziemię.

Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! Kim są Zielone Serca?

To my wszyscy, którym zależy na czystym powietrzu, czystej wodzie, niezatrutym jedzeniu. To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt.

Będziemy razem z Wami: ?patrzeć na ręce tym, którzy decydują w małych i dużych sprawach związanych ze środowiskiem; ?nagłaśniać ekologiczne akcje; ?zbierać dla Was cenne i pożyteczne informacje dotyczące wszelkich aspektów eko życia, weryfikować je, tłumaczyć i dzielić się tą wiedzą; ?zachęcać do robienia małych eko kroków i podpowiadać jak je robić; ?naciskać na władze w sprawie dużych eko decyzji służących przyrodzie i wszystkim obywatelom;

Będziemy miejscem, gdzie będą mogły publikować nawet najmniejsze organizacje związane z ochroną przyrody, fundacje i zrzeszenia. Będziemy publikować też informacje od osób indywidualnych wysyłane do nas na DM. I wreszcie, będziemy przyznawać Nagrody (Zielone Serca) i anty-nagrody (Czarne Serca). Bo zło nie może być anonimowe. I dobro też nie

Czy myślicie, że pomysł może faktycznie odnieść sukces, a rozebranie się Kingi Rusin słusznie przyciągnęło uwagę?

Dziennikarka jest znana z tego, że bardzo mocno oddaje się wszelkim działaniom, która mają na celu ratowanie naszej planety. Jest aktywistką i jest z tego dumna. Ma także własną linię kosmetyków naturalnych bez parabenów, które nie są testowane na zwierzętach.

Pomysł udany?

Polecane

Może Cię zainteresować