×

Objęła swoje wszystkie maleństwa obiema rękami. To, co uchwycił aparat, zdarza się raz na 60 milionów!

Cały świat usłyszał o Kim Tucci w ubiegłym roku, kiedy to okazało się, że kobieta spodziewa się pięcioraczków. Bohaterka wpisu i jej mąż wychowują wspólnie 8 dzieci: 9-letniego synka z poprzedniego związku kobiety, 2 córki oraz 5 uroczych szkrabów.

Kim swoimi przeżyciami i doświadczeniami rodzicielskimi dzieli się w sieci. Jej szczerość i otwartość poruszyła wiele osób.

Pisząc o Kim, należy wspomnieć, że jej niesamowita sesja zdjęciowa z ciążowym brzuszkiem wywołała spore zainteresowanie. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że nie lada gratką dla fanów rodziny była kolejna sesja zdjęciowa w której udział wzięła Kim oraz 5 słodkich maluchów! Autorką niezwykłych fotografii jest Erin Elizabeth Hoskins.

Kiedy para postanowiła mieć kolejne dziecko zakładała, że ich rodzina powiększy się o jednego członka.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (1)

Małżonkowie nie spodziewali się, że zostaną dumnymi rodzicami pięcioraczków! W końcu takie narodziny zdarzają się raz na 60 mln przypadków!

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (2)

Choć przyszli rodzice byli początkowo zaskoczeni radosną nowiną, bardzo szybko zaczęli przystosowywać się do nowej sytuacji. W międzyczasie Kim zaczęła prowadzić bloga, który śledzi wielu Internautów.

Kobieta nigdy nie ukrywała, że ciąża z pięcioraczkami była niezwykle wyczerpująca. Pisała o bólach pleców czy 12 wizytach w łazience co noc.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (3)

Małe aniołki przyszły na świat w styczniu 2016 roku.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (4)

Kim urodziła 4 dziewczynki – Ali, Penelopy, Tiffany, Beatrix oraz chłopczyka Keith’a.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (5)

Jakiś czas temu mama i jej śliczne dzieci wzięły udział w cudownej sesji zdjęciowej, która zmiękczy serce największego twardziela!

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (6)

Kobieta szczerze przyznaje, że nie zawsze jest łatwo z tak liczną gromadką dzieci.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (7)

Kim nie wstydzi się mówić o trudnych chwilach, kiedy to zamyka się w łazience, aby się po prostu wypłakać. I nie ma w tym nic dziwnego, kiedy jest się mamą 8 dzieci!

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (8)

Każdy maluch je średnio 8 razy dziennie. Tygodniowo pięcioraczki zużywają ok. 350 pampersów.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (9)

Pomimo wielu obowiązków i codziennych problemów, Kim i jej mąż są bardzo szczęśliwi. Szansa na donoszenie i urodzenie zdrowych pięcioraczków jest naprawdę niewielka.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (10)

Zanim pięcioraczki mogły zamieszkać ze swoją rodziną, musiały pozostać na oddziale intensywnej terapii przez 6 tygodni.

kim-tucci-i-jej-piecioraczki (11)

Liczna rodzina musi podróżować dwoma samochodami. Jej największym marzeniem jest większy pojazd. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na ten cel. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Może Cię zainteresować

zamknij