Niepełnosprawny chłopak pcha wózek. To, co kasjerka pozwala mu zrobić, czyni go naprawdę szczęśliwym

Andy Robinson z Temecula w Kalifornii jest bardzo pomocnym chłopcem, który zawsze angażuje się, gdy zaczyna coś wykonywać. Być może dla wielu to oczywista kwestia, ale dla 14-latka z porażeniem mózgowym takie rzeczy są ogromnym wyzwaniem i rodzice cieszą się z jego każdego sukcesu.

Udostępnij

Jego mama jakiś czas temu zauważyła, że chłopiec czerpie ogromną radość z robienia zakupów.

Kiedy już dochodzimy do kasy, Andy zawsze chce być pierwszy, aby pomóc mi wyciągnąć z wózka wszystkie rzeczy. Niezależnie od kolejki on musi to zrobić w przeciwnym razie będzie bardzo smutny. Zakupy zawsze poprawiają mu humor. Pewnego dnia przemiła kasjerka zaproponowała, aby mój syn mógł stanąć po drugiej stronie kasy. To było spełnienie jego małych marzeń.

Udostępnij

Być może wydawaje się to banalne, ale dla mnie to wiele znaczy. Co dokładnie? Dla każdej matki ważne jest to, aby jej dziecko było lubiane i akceptowane przez wszystkich. Dzięki temu, co zrobiła ta kobieta, właśnie tak się czuję. Na buzi mojego chłopczyka pojawił się uśmiech i widziałam, że jest naprawdę szczęśliwy.

Udostępnij

Jak niewiele czasem potrzeba, aby na czyjejś buzi pojawił się szczery uśmiech. Sprawiajmy sobie drobne przyjemności i nie oceniajmy, a wtedy świat będzie piękniejszy.

Źródło: insideedition.com, facebook.com, youtube.com | Fotografie: youtube.com, facebook.com