×

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek. Jest już naprawdę spory

Katarzyna Tusk znana jest nie tylko jako córka byłego premiera. Jest popularną blogerką, której profil na Instagramie śledzi prawie 300 tysięcy użytkowników.

Sensacyjne zdjęcie

Aktualnie największą sensację wzbudza ostatnie wrzucone przez nią do sieci zdjęcie. Na fotografii widać Bałtyk, sopocką plażę, mewę i… oczywiście blogerkę. Jednak to nie krajobraz zachwycił fanów Kasi. Uwagę przykuł ciążowy brzuszek, którego zarys wyłania się spod ciepłego, zimowego płaszczyka.

Założycielce bloga „Make Life Easier” niskie temperatury powietrza nie przeszkadzają w spacerowaniu. W ręku ma kubek ciepłej herbaty, a na sobie modny płaszcz.

Córka Donalda Tuska wypowiada się w poście jedynie na temat pogody i czapki. Według Kasi, to właśnie nakrycie głowy, zrobione na drutach gwarantuje ciepło.

Nie potwierdzają informacji o spodziewanym potomstwie

Sama blogerka nie wspomina nic o stanie błogosławionym. Bardzo chroni swoje życie prywatne. Informacji o spodziewanym potomstwie nie potwierdza też jej mąż, ale internauci wiedzą swoje.

Ciążowy brzuszek jest już dosyć duży, zatem to pewne! Wiosną na świecie pojawi się pierwsze dziecko Kasi Tusk i Staszka Cudnego.

Niedawno media obiegła wiadomość o cichym ślubie Kasi. Nie tylko jej fani byli zaskoczeni…

Może Cię zainteresować

zamknij